Secret Sauce - Kaip pašalinti

Secret Sauce

Secret Sauce tai adware programa, kuri kompiuteryje rodo daugybę komercinių pranešimų, siūlančių įvairius kuponus ar nuolaidas jums patinkantiems daiktams įsigyti. Paprastai šie pranešimai rodomi vartotojams lankantis įvairiuose apsipirkimo puslapiuose, pavyzdžiui, Amazon, Ebay ir t.t. Kiekvienas Secret Sauce pranešimas turi nuorodą į kokį nors reklaminį puslapį, tad jei ant jo paspausite, būsite nukreipti į tą puslapį.

Ši adware programa buvo sukurta tam, kad uždirbtų pinigų, reklamuodama įvairius komercinius puslapius ir didindama jų lankomumą. Nenuostabu, kad vartotojai susidomi šiais pranešimais, ypač jei iš tiesų ketiną ką nors pirkti internete. Tai gudri taktika padedanti Secret Sauce kūrėjams lengvai uždirbti pinigų.

Nors ši programa neturi jokių ryšių su virusais, rekomenduojama ją pašalinti. Visų pirma, nuolatiniai pranešimai yra labai įkyrūs, antra, jie gali vartotojus nukreipti į pavojingus puslapiusir trečia, Secret Sauce renka informaiją apie vartotojų naršymo įpročius bei gali ją parduoti trečiosioms šalims.

Atminkite, kad Secret Sauce dažniausiai infiltruojasi kartu su kitomis nemokamomis programomis, kurias galite atsisiųsti iš interneto. Visuomet sekite instaliavimo žingsnius nesvarbu kokią programą diegtumėte į savo kompiuterį. Atžymėkite bet kokias parinktis siūlančias instaliuoti jums nežinomas programas.

Jei jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas, pašalinkite Secret Sauce kaip galima greičiau.  praskanuokite savo kompiuterį naudodamiesi patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter, Hitman Pro ar kita patikima antispyware programa. Šios programos pašalins visas nepageidaujamas programas ir toliau galėsite įprastai naudotis savo kompiuteriu. Nepamirškite atnaujinti savo antispyware programos ir atsisiūsti jos naujausią versiją.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Secret Sauce ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Secret Sauce ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Secret Sauce pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-secret-sauce

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.