Searchgol - Kaip pašalinti

Searchgol

Searchgol tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali užimti jūsų Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome naršykles. Programa pakeičia jūsų pradžios puslapį ir paieškos programą į searchgol.com. Šis puslapis atrodo kaip įprastas paieškos puslapis, tačiau iš tiesų juo nereikėtų pasitikėti. Jei pamėginsite atlikti paiešką naudodamiesi šiuo puslapiu, pamatysite, kad jis į jūsų paieškas įtraukia daugybę komercinių puslapių ir dažnai peradresuoja į nežinomus puslapius.

Searchgol siekia sukurti lankomumą keliems puslapiams ir juos reklamuoti. Tačiau tai nėra geras būdas reklamuoti ir suteikia vartotojams daugybę nepatogumų. Be to, Searchgol virusas gali rinkti informaciją apie tai kokiuose puslapiuose jūs lankotės dažniausiai ir parduoti šią informaciją trečiosioms šalims.

Norėdami išvengti Searchgol viruso, būkite atsargūs instaliuodami nemokamas programas iš interneto, tokias kaip PDF kūrimo programos, vaizdo įrašams peržiūrėti skirtos programos ir t.t. Tiesiog visuomet sekite instaliavimo žingsnius ir atžymėkite parinktis instaliuoti bet kokias nežinomas programas.

Lengviausias būdas pašalinti Searchgol yra pašalinti ją iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Searchgol. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Searchgol iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Searchgol ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Searchgol ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Searchgol pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-searchgol-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.