Sacem virusas - Kaip pašalinti

Sacem virusas

Sacem virusas tai pavojingas virusas, kuris plinta Prancūzijoje. Programą instaliuoja trojanas be vartotojų žinios. Kompiuteris yra visiškai užblokuojamas, taip, kad negalėtumėte naudotis jokia programa. Visa ką jūs matysite, tai pranešimas kopmiuterio ekrane, kad jūs pažeidėte įstatymus, nelegaliai naudodami muziko ar video įrašus ir dėl to privalote susimokėti baudą. Štai kaip atrodo Sacem virus žinutė:

Atminkite, kad tai yra netikra programa. Sacem virusas neturi nieko bendro su Prancūzijos policija ir ji neturi teisės reikalauti susimokėti jokios baudos. Nors programa atrodo tikra ir mini kelis Prancūzijos įstatymus, jūs negalite ja pasitikėti. Atkreipkite dėmesį, kad Sacem virusas reikalauja sumokėti baudą naudojantis PaySafeCard mokėjimo sistemą. Tai išankstinių mokėjimų kortelių sistema, kuria iš tiesų labai lengva naudotis. Tačiau policija tikrai nenaudotų tokios sistemos apmokėti baudas.

Vos tik virusas yra instaliuojamas, jis blokuoja visą sistemą ir jūs negalėsite naudotis jokia programa. Tai taip pat reiškia, kad negalėsit naudotis jokiomis apsaugos programomis. Vis dėl to, pašalinti Sacem virusą yra imanoma. Jei jūsų kompiuteris turite daugiau nei vieną vartotojo paskyrą ir ne virusas nevisas jas blokuoja, prisijunkite prie neužblokuotos paskyros ir praskanuokite su antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Taip pat galite naudoti System restore funkciją. Jei nei vienas būdas netinka, vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais:

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Kompiuteriui besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 3. Pasirinkite vieną iš Safe Mode nurodyta tvarka: Safe mode, Safe mode with command prompt.

Jei galite pasirinkti Safe Mode ar Safe mode with Networking:

 1. Paleiskite MSConfig.
 2. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
 3. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 4. Praskanuokite kompiuterį naudodami  https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ir pašalinkite Sacem virus failus.

Žemiau pateikiame video kaip pašalinti Sacem virusą naudojant šį metodą:

Jei galite pasirinkti Safe Mode with Comand Prompt:

 1. Paleiskite Regedit.
 2. Suraskite WinLogon įvestis. Nusirašykite visus failus, išskyrus explorer.exe ar be pavadinimo (blank). Pakeiskite juos į explorer.exe.
 3. Registre suraskite Sacem viruso failus ir ištrinkite juos
 4. Pabandykite perkrauti kompiuterį ir praskanuoti su Spyhunter.
 5. Jei nepavyks, pabandykite atlikti sistemos atkūrimą (system restore) naudodami Safe Mode with Command Prompt (rstrui.exe)

Jei negalite perkrauti kompiuterio naudojantis jokia Safe Mode

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Start -> Run.
 3. Įveskite http://2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe. Jei pasileidžia virusas, paspauskite Alt+Tab vieną kartą. Paspauskite Enter.
 4. Paspauskite Alt+Tab ir kelis kartus R. Sacem virus procesai turėtų būti nutraukti.

Hitman Pro USB
Jei nei vienas viršuje pateiktas metodas netinka, pabandykite praskanuoti kompiuterį naudodami USB ar DVD diską. Rekomenduojame naudoti Hitman Pro Kickstarter USB.

 1. Parsisiųskite Hitman Pro į neinfekuotą kompiuterį.
 2. Paleiskite Hitman ir sukurkite Kickstarter USB.
 3. Paruošę USB, perkraukit infekuotą kompiuterį prijungę USB ir paspauskite DEL.
 4. Pasirinkite USB kaip pradinį įrenginį.
 5. Perkraukite kompiuterį įprastai.
 6. Paleiskite Hitman Pro ir https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Viena iš šių programų turėtų pašalinti virusą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sacem Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sacem Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Sacem virusas pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.