RegClean Pro - Kaip pašalinti

RegClean Pro

RegClean Pro tai registro optimizavimo programa, kuri priklauso SysTweak. Tai sena kompanija, kuri dirba legaliai, tačiau jau kurį laiką kompiuterių vartotojai skundžiasi dėl šio optimizavimo programos platinimo ir reklamos. RegClean Pro reklamos metodai primena kai kurių rogue produktų platinimą. Tikriausiai tai vyksta dėl SysTweak partnerių, o ne pačios kompanijos kaltės.

RegClean Pro instaliuojamas kartu su kitomis programomis. Yra pastebėta atvejų kai programa instaliavosi kartu su naršyklių užgrobėjais ir net trojanais, kurie pristatomi kai “filmai”, kuriuos galima atsisiųsti, tačiau, instaliavus visus reikalingus komponentus, šių “filmų” atsisiųsti “nepavyksta. Tai nėra legali reklaminė taktika. Nors daugeliu atveju, galima išvengti RegClean Pro instalaivimosi, atšaukimo mygtukas nėra pakankamai aiškus, o kai kuriais atvejais netgi slepiamas. Dėl to nenuostabu, kad labai dažnai vartotjai instaliuoja RegClean Pro patys. Programa taip pat gali instaliuoti kitas SysTweak programas, be atskiro varotojo patvirtinimo.

Jei jūs nesisiuntėte RegClean Pro iš jo oficialaus puslapio, mes patariame jį pašalinti. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui,  SpyhunterHitman Pro ar Malwarebytes Anti-Malware.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Regclean Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Regclean Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis RegClean Pro pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-regclean

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.