RegClean Pro - Kaip Pašalinti

Parašė         gegužės 22, 2014 10:09          0
 

RegClean Pro tai registro optimizavimo programa, kuri priklauso SysTweak. Tai sena kompanija, kuri dirba legaliai, tačiau jau kurį laiką kompiuterių vartotojai skundžiasi dėl šio optimizavimo programos platinimo ir reklamos. RegClean Pro reklamos metodai primena kai kurių rogue produktų platinimą. Tikriausiai tai vyksta dėl SysTweak partnerių, o ne pačios kompanijos kaltės.

RegClean Pro instaliuojamas kartu su kitomis programomis. Yra pastebėta atvejų kai programa instaliavosi kartu su naršyklių užgrobėjais ir net trojanais, kurie pristatomi kai “filmai”, kuriuos galima atsisiųsti, tačiau, instaliavus visus reikalingus komponentus, šių “filmų” atsisiųsti “nepavyksta. Tai nėra legali reklaminė taktika. Nors daugeliu atveju, galima išvengti RegClean Pro instalaivimosi, atšaukimo mygtukas nėra pakankamai aiškus, o kai kuriais atvejais netgi slepiamas. Dėl to nenuostabu, kad labai dažnai vartotjai instaliuoja RegClean Pro patys. Programa taip pat gali instaliuoti kitas SysTweak programas, be atskiro varotojo patvirtinimo.

Jei jūs nesisiuntėte RegClean Pro iš jo oficialaus puslapio, mes patariame jį pašalinti. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui,  SpyhunterHitman Pro ar Malwarebytes Anti-Malware.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į RegClean Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis RegClean Pro pašalinimas

 
 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from RegClean Pro
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

lapkričio 27, 2013 17:53, gegužės 22, 2014 10:09

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-regclean

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RegClean Pro faktai
Tipas: PUP