Qvo6 - Kaip Pašalinti?

 

Qvo6 tai naršyklės užgrobėjas, kuris paprastai patenka į kompiuterius kartu su kitomis programomis. Ji instaliuojama automatiškai vartotojams instaliuojant nemokamas programas, nekreipiant dėmesio į instaliavimo žingsnius. Kartais Qvo6 gali instaliuoti pusiau legalio programos. Vos patekusi į kompiuterį, programa atlieka pakeitimus jūsų naršyklėse – Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome.

Qvo6.com nustatomas kaip jūsų pradžios puslapis ir paieškos programa. Nors šis puslapis paprastai naudoja gerai žinomas paieškos sistemas, tokias kaip Yahoo, Google ar Bing, greitai pastebėsite, kad šis puslapis pateikia ne visai tikslius paieškos rezultatus. Programa įtraukia daugybę komercinių puslapių ir jums paspaudus ant šių nuorodų, uždirbsite pinigų šios programos kūrėjams. Kita problema yra tai, kad Qvo6 naudoja nelegalius metodus patekti į sistemas. Visgi, šios programos galima išvengti. Tiesiog kaskart kai instaliuojate naujas programas, sekite instaliavimo žingsnius ir atsisakykite instaliuoti bet kokias nežinomas programas.

Blogiausia yra tai, kad Qvo6 gali jūsų naršyklėje rodyti įvairiuos pranešimus, kuriuos paspaudus, būsite peradresuoti į pavojimgus puslapius kur galite būti užkrėsti. Jūs turėtumėte pašalniti Qvo6 vos pastebėjus šią programą savo kompiuteryje.

Eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Qvo6 virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išinstaliuokite viską kas yra susiję su Qvo6.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ Qone8 ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite Qvo6.com iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite Qvo6.com iš sąrašo.

Įrankiai Qvo6 automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Qvo6 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Qvo6 ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 26, 2013 16:44, birželio 30, 2017 18:39
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *