BlockAndSurf pranešimai - Kaip pašalinti

BlockAndSurf pranešimai

BlockAndSurf Ads (taip pat žinomi kaip BlockNSurf Ads) – tai nepageidaujami iššokantys pranešimai, matomi kompiuteriuose, kuriuose yra instaliuotos nepageidaujamos reklaminės programos. Šios programos instaliuojamos kartu su kitomis nemokamomis programomis, pavyzdžiui, Java, Ccleaner, Firefox, PDF kūrimo programomis ir t.t.

BlockAndSurf pakeičia jūsų naršyklių nustatymus ir rodo įvairius pranešimus, kol jūs naršote internete. Paprastai šie pranešimai reklamuoja įvairias prekes apie kurias neseniai ieškojote informacijos arba siūlo įvairias nuolaidas, kuponus ir t.t. Jei paspausite and BlockAndSurf pranešimų, jie peradresuos jus į įvairius reklaminius puslapius.

Tokie pakeitimai neturėtų būti taikomi neatsiklausus vartotojų. Be to, pati Block and Surf programa taip pat yra platinama naudojant nešvarius metodus. Atminkite, kad tokios programos gali rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius bei pažeisti jūsų privatumą arba panaudoti šią informaciją kitais marketingo tikslais.

Be to, reklaminės programos dažnai instaliuoja papildomas nepageidaujamas programas, pavyzdžiui, naršyklių užgrobėjus ar netikrus sistemos optimizavimo įrankius. Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas, labai svarbu praskenuoti sistemą su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter.

Kaip pašalinti BlockAndSurf pranešimus

Išinstaliuokite BlockAndSurf komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite BlockAndSurf arba programų su panašiais pavadinimais. Taip pat rekomenduotina pašalinti Yontoo, WebCake ar bet kurias programas, kurių pavadinimas susijęs su žodžiais Savings arba Coupons. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su Spyhunter arba Stopzilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite BlockAndSurf iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite BlockAndSurf ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite BlockAndSurf iš Firefox

 1. Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.
 2. Extensions and Addons sąraše ieškokite BlockAndSurf arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite BlockAndSurf iš Chrome

 1. Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.
 2. Extensions and Addons sąraše pašalinkite BlockAndSurf ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pubs Blockandsurf Ads ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pubs Blockandsurf Ads ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-blockandsurf-ads

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.