Police Central E-crime Unit Virusas - Kaip Pašalinti?

 

Police Central e-crime Unit virusas tai programa, kuri infiltruojasi į kompiuterius ir sukelia daugybę problemų jų vartotojams. Ji veikia visiškai kaip PCEU virusas ar Metropolitam Police virusas. Programa užrakina jūsų kompiuterį ir bando išvilioti pinigų iš jo vartotojų. Police Central e-crime Unit virusas parodo pranešimą, kad jūsų IP adresas yra aptiktas tarp adresų, kuriais naudojantis buvo lankomasi pornografiniuose ar kituose nelegaliuose puslapiuose. Jis taip pat teigia, kad dabar turėsite susimokėti 100 svarų baudą. Šiuos pinigus turite pervesti naudodami Ukash ar Paysafecard mokėjimo sistemas. Nepasitikekite tokiu pranešimu, nes jūs tik prarasite savo pinigus.

Police Central e-crime Unit virusas tik naudojasi polivijos vardu, bet iš tiesų nieko bendro su policija neturi. Šis virusas gali pasirodyti ir kitas pavadinimais. Bet kuriuo atveju ignoruokite tokius pranešimus, policija niekuomet nepraneštų apie jūsų pažeidimus naudodami tokius metodus. Atkreipkite dėmesį, kad tokie pranešimai pasirodo įvairiomis kalbomis ir naudodami įvairių šalių policijos institucijų pavadinimus. Tai reiškia, kad šis virusas plinta visame pasaulyje.

Priklausomai nuo jo versijos, egzistuoja keli būdai pašalinti Police Central e-crime Unit virusą.

a) Jei galite paleisti kompiuterį naudodami Safe Mode, pabandykite paleisti msconfig ir uždrausti paleidinėti bet kokias programas. Tuomet perkraukite savo kompiuterį įprastai ir praskanuokite jį su antispyware programa.

b) Jei galite paleisti kompiuterį naudodami SafeMode with Networking , praskanuokite sistemą su Spyhunter ar kita patikima programa.

c) jei galite paleisti kompiuterį tik naudojant Safe Mode with Command Prompt, paleiskite regedit. Suraskite infekuotus Shell komponentus su Winlogon. Pakeiskite kenksmingus failus iš %TEMP% or %appData% į explorer.exe.

Sekite šiais nurodymais norėdami pašalinti Police Central e-crime Unit virusą

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Kompiuteriui besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 3. Paleiskite MSConfig.
 4. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
 5. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 6. Praskanuokite kompiuterį naudodami  http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ir pašalinkite Police Central e-crime Unit viruso failus.

Žemiau pateikiame video kaip pašalinti Police Central e-crime Unit virusą naudojant šį metodą:

Jei negalite naudoti Safe Mode, naudokite Safe Mode with Command prompt:

 1. Paleiskite Regedit.
 2. Suraskite WinLogon įvestis. Nusirašykite visus failus, išskyrus explorer.exe ar be pavadinimo (blank). Pakeiskite juos į explorer.exe.
 3. Registre suraskite Police Central e-crime Unit viruso failus ir ištrinkite juos
 4. Pabandykite perkrauti kompiuterį ir praskanuoti su Spyhunter.
 5. Jei nepavyks, pabandykite atlikti sistemos atkūrimą (system restore) naudodami Safe Mode with Command Prompt (rstrui.exe)

Įrankiai Police Central e-crime Unit virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Police Central E-crime Unit Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Police Central e-crime Unit virusas pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Police Central e-crime Unit virusas ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
lapkričio 29, 2013 17:25, lapkričio 29, 2013 17:25
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *