PC Speed Maximizer - Kaip pašalinti

PC Speed Maximizer

PC Speed Maximizer tai programa, kuri pristatoma, kaip sistemos registrą valantis įrankis. Nors iš pažiūros, programa atrodo gana profesionaliai, tai tik klaidingas pirsmasis įspūdis. PC Speed Maximizer iš tiesų yra netikra programa, kuri tik tikisi išvilioti pinigų iš kuo daugiau kompiuterių vartotojų. Programa imituoja kompiuterio skanavimą ir teigia, jog buvo aptikta daugybė klaidų, net jei jūsų sistemoje nėra jokių infekcijų.

Programa yra instaliuojama kartu su kitomis programomis, kurias dažniausiai kompiuterių vartotojai parsisiunčia patys. Vos tik instaliuota, PC Speed Maximizer pradeda skanuoti kompiuterį ir pateikia daugybę įspėjimų apie prastą sistemos funkcionavimą. Programa pažada sutvarkyti visas sistemos klaidas ir pagerinti kompiuterio funkcionavimą, jei įsigysite pilną programos versiją. Taip kompiuteriniai nusikaltėliai įtikina daugybę kompiuterio vartotojų įsigyti visiškai nereikalingą programą.

Netikėkite jokiais pranešimais, kuriuos pateikia PC Speed Maximizer ir neleiskite pinigų be reikalo pirkdami pilną šios programos versiją. Rekomenduojame pašalinti PC Speed Maximizer vos tik pastebėjus savo kompiuteryje. Jei nepavyksta programos pašalinti iš progamų sąrašo Control Panel, praskanuokite savo kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pc Speed Maximizer ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pc Speed Maximizer ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis PC Speed Maximizer pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-pc-speed-maximizer

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.