PC Speed Maximizer - Kaip Pašalinti?

 

PC Speed Maximizer tai programa, kuri pristatoma, kaip sistemos registrą valantis įrankis. Nors iš pažiūros, programa atrodo gana profesionaliai, tai tik klaidingas pirsmasis įspūdis. PC Speed Maximizer iš tiesų yra netikra programa, kuri tik tikisi išvilioti pinigų iš kuo daugiau kompiuterių vartotojų. Programa imituoja kompiuterio skanavimą ir teigia, jog buvo aptikta daugybė klaidų, net jei jūsų sistemoje nėra jokių infekcijų.

Programa yra instaliuojama kartu su kitomis programomis, kurias dažniausiai kompiuterių vartotojai parsisiunčia patys. Vos tik instaliuota, PC Speed Maximizer pradeda skanuoti kompiuterį ir pateikia daugybę įspėjimų apie prastą sistemos funkcionavimą. Programa pažada sutvarkyti visas sistemos klaidas ir pagerinti kompiuterio funkcionavimą, jei įsigysite pilną programos versiją. Taip kompiuteriniai nusikaltėliai įtikina daugybę kompiuterio vartotojų įsigyti visiškai nereikalingą programą.

Netikėkite jokiais pranešimais, kuriuos pateikia PC Speed Maximizer ir neleiskite pinigų be reikalo pirkdami pilną šios programos versiją. Rekomenduojame pašalinti PC Speed Maximizer vos tik pastebėjus savo kompiuteryje. Jei nepavyksta programos pašalinti iš progamų sąrašo Control Panel, praskanuokite savo kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter.

Įrankiai PC Speed Maximizer automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į PC Speed Maximizer ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis PC Speed Maximizer pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

PC Speed Maximizer ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugpjūčio 23, 2013 12:39, balandžio 10, 2014 17:05
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *