PC Fix Speed - Kaip Pašalinti?

 

PC Fix Speed tai programa, kuri teigia esanti sistemos optimizavimo programa, galinti padidinti jūųs kompiuterio greitį ir sutaisyti kompiuterio klaidas. Iš tiesų tai netikra programa, kuri patenka į kompiuterius naudodama įvairius triukus, pavyzdžiui, infiltruojasi, vartotojui nežinant, kartu su kitomis programomis. Jei pastebėjote pranešimą teigiantį, kad jūsų kompiuteris veikia lėčiau nei įprasta ir paspaudėte ant jo, labai tikėtina, kad jūs atsisiuntėte PC Fix Speed bandomąją versiją. Vos patekus į sistemą, programa pradės imituoti kompiuterio skanavimą ir rodys įvairius įspėjimus bei bandys įtikinti jus įsigyti pilną šios programos versiją.

Nemokama šios programos versija negali būti paprastai pašalinama iš programų sąrašo per Control Panel, nebent jūs įsigysite pilną šios programos versiją. Nei viena patikima programa neverstų vartotojo įsigyti jokios programos naudodama tokius metodus. Kitas įrodymas, kad tai netikra programa yra PC Fix Speed skanerio rezultatai. Jie aiškiai nurodo neegzistuojančias problemas.

PC Fix Speed has found errors on your computer!
PC Fix Speed has also found several issues that may be slowing down your computer:

Optimization tweaks available: 15
Increase your disk space by: 125,2MB

 

Warning!!!
Your system registry contains errors.
Registry errors found: 54
We recommend removing errors by clicking on the Remove Now! button.

Rekomenduojama pašalinti PC Fix Speed, vos pastebėjus šią programą savo kompiuteryje. Tai galite padaryti automatiniu arba rankiniu būdu. Atminkite, akd rankiniu būdu pašalinti rekomenduojama tik tuomet, jei esate patyręs kompiuterio vartotojas. Norėdami pašalinti PC Fic Speed automatiškai, atsisiųskite Spyhunter ir atlikite pilną sistemos skanavimą.

Įrankiai PC Fix Speed automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į PC Fix Speed ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis PC Fix Speed pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
Registro įrašai:
 

PC Fix Speed ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
balandžio 22, 2014 17:31, balandžio 22, 2014 17:32
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *