PC Fix Speed - Kaip pašalinti

PC Fix Speed

PC Fix Speed tai programa, kuri teigia esanti sistemos optimizavimo programa, galinti padidinti jūųs kompiuterio greitį ir sutaisyti kompiuterio klaidas. Iš tiesų tai netikra programa, kuri patenka į kompiuterius naudodama įvairius triukus, pavyzdžiui, infiltruojasi, vartotojui nežinant, kartu su kitomis programomis. Jei pastebėjote pranešimą teigiantį, kad jūsų kompiuteris veikia lėčiau nei įprasta ir paspaudėte ant jo, labai tikėtina, kad jūs atsisiuntėte PC Fix Speed bandomąją versiją. Vos patekus į sistemą, programa pradės imituoti kompiuterio skanavimą ir rodys įvairius įspėjimus bei bandys įtikinti jus įsigyti pilną šios programos versiją.

Nemokama šios programos versija negali būti paprastai pašalinama iš programų sąrašo per Control Panel, nebent jūs įsigysite pilną šios programos versiją. Nei viena patikima programa neverstų vartotojo įsigyti jokios programos naudodama tokius metodus. Kitas įrodymas, kad tai netikra programa yra PC Fix Speed skanerio rezultatai. Jie aiškiai nurodo neegzistuojančias problemas.

PC Fix Speed has found errors on your computer!
PC Fix Speed has also found several issues that may be slowing down your computer:

Optimization tweaks available: 15
Increase your disk space by: 125,2MB

 

Warning!!!
Your system registry contains errors.
Registry errors found: 54
We recommend removing errors by clicking on the Remove Now! button.

Rekomenduojama pašalinti PC Fix Speed, vos pastebėjus šią programą savo kompiuteryje. Tai galite padaryti automatiniu arba rankiniu būdu. Atminkite, akd rankiniu būdu pašalinti rekomenduojama tik tuomet, jei esate patyręs kompiuterio vartotojas. Norėdami pašalinti PC Fic Speed automatiškai, atsisiųskite Spyhunter ir atlikite pilną sistemos skanavimą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pc Fix Speed ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Pc Fix Speed ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis PC Fix Speed pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-pc-fix-speed

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.