Optimizer Pro - Kaip pašalinti

Optimizer Pro

Optimizer Pro tai netikra antispyware programa teigianti, jog gali apsaugoti jūsų kompiuterį, bet iš tiesų, ji gali stripriai užkrėsti jūsų kompiuterį ir pavogti jūsų pinigus. Programa plinta tarp atsitiktinių kompiuterių adware programų pagalba. Vartotojai jos negali aptikti infiltravimosi etape ir jie ją pastebi tik tada, kai Optimizer Pro visiškai paveikia sistemą.

Vos gavusi priėjimą prie kompiuterio, programa atlieka kelis pakeitimus sistemos nustatymuose, kurie leidžia Optimizer Pro atlikti toliau numatytus veiksmus. Program paleidžia savo skanerį, kuris turėtų aptikti pavojingas programas. Tačiau iš tiesų skanavimas yra tik imituojamas. Optimizer Pro skaneris yra netikras kaip ir pati programa. Vos per kelias sekundes jis aptinka 1200 klaidų, kas nėra įmanoma per tokį trumpą laiką. Programa tiesiog nori jus įtikinti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas ir tuomet parduoti vadinamą pilną programos versiją. Štai kokius pranešimus galite išvysti savo kompiuterio ekrane jei jus užkrėtė Optimizer Pro:

Warning!
Name: taskmgr.exe
Name: C:\WINDOWS\taskmgr.exe

Attention
Suspicious software activity is detected by PC Optimizer Pro on your computer.
Please start system files scanning for details.

Taip pat pastebėsite, kad jūsų kompiuteris pradėjo veikti žymiai lėčiau. Optimizer Pro taip pat blokuos visas jūsų turimas programas ir neleis net naudotis internetu. Daugybė vartotoju patiki, kad tik įsigijus pilną šios progamos versiją, problemos bus išspręstos. Deja, tai nėra tiesa.

Pašalinkite Optimizer Pro naudodami patikimą antispyware programą, pavyzdžiui, Spyhunter. Nepamirškite atnaujinti programos prieš atliekant skanavimą, nes tik taip užtikrinsite geriausią programos veikimą. Jei jau sumokėjote už Optimizer Pro, kuo skubiau susisiekite su savo banku ir atšaukite mokėjimą.

Žemiau pateiktame vaizdo įraše galite pažiūrėti kai pašalinti Optimizer Pro:

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Optimizer Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Optimizer Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Optimizer Pro pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-optimizer-pro

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.