Ninja Išpirkos Virusas - Kaip Pašalinti?

 

Ninja išpirkos virusas yra piktybiška programa, kuri užblokuoja jūsų failus ir reikalauja išpirkos už jų atgavimą.
Kaip ir daugelis tokio tipo virusų, Ninja išpirkos virusas buvo sukurtas Rusijoje. Štai kodėl išpirkos raštelis yra rodomas rusų kalba. Šis atrodo štai taip:

Ninja_Ransomware_remove_virus

Jeigu kartais nesuprantate rusų kalbos, paruošėmė jums vertimą:

„Jūsų failai užšifruoti, jeigu norite juos atgauti, vieną iš nebeveikiančių falų atsiuskite adresu: ninja.gaiver@aol.com.
DĖMESIO! Per vieną savaitę turite tai padaryti. Jai praėjus, failų atkūrimas nebebus galimas“

Iš esmės, programišiai tiesiog bando išgąsdinti vartotojus ir priversti juos sumokėti išpirką gerai neapgalvojus. Norėdami įrodyti, kad jie gali atkurti užšifruotus failus, jie išsiųs po vieną atstatytą failą išsigandusiems vartotojams. Nėra aišku kokios išpirkos šie programišiai reikalaus, tačiau žinoma tai, kad nėra rekomenduojama sumokėti paskirtą pinigų sumą. Nėra jokios garantijos, kad jūsų failai iš tiesų bus atkurti.

Šis išpirkos virusas gali užšifruoti įvairių tipų failus, pvz: .mp3, .jpg, .txt, .rtf ir daugelį kitų. Nors atkurti failus yra neįmanoma, mes vistiek siūlome pašalinti Ninja išpirkos virusą kaip galima greičiau. Kodel? Todėl, kad virusas gali sugadinti dar daugiau duomenų ir įleisti kitas kenkėjiškas programas į apkrėsto kompiuterio sistemą. Nusileiskite žemyn norėdami sužinoti ką daryti šioje situacijoje.

Kaip pašalinti Ninja išpirkos virusą

Prisiminkite tai, kad yra daug tokio tipo virusų ir jų pašalinimo sudėtingumas skiriasi. Iš pradžių gali būti sunku nustatyti tinkamiausia būdą, jeigu vienas bandymas nepavyksta, nepasiduokite ir bandykite kitą. Mes aprašysime keletą Ninja išpirkos viruso šalinimo būdų, šie bus išdėstyti sudėtingumo didėjimo tvarka.

Pats lengviausias būdas atsikratyti Ninja išpirkos viruso būtų skenuoti savo kompiuterį iš kitos, neužkrėstos paskyros, kuri vistiek jums suteiktų administratoriaus teises. Spyhunter, Malwarebytes padės jums įgyvendinti šį būdą. Jeigu savo kompiuteryje neturite neužkrėstos paskyros, yra kitų būdų:

 1. Perkraukite savo kompiuterį ir tuo metu spauskite F8 klavišą.
 2. Pasirinkite Safe mode with Networking.
 3. Paleiskite MSCongif.
 4. Išjunkite paleisties elementus (rundll32), taikomus programoms iš Application Data.
 5. Vėl perkraukite kompiuterį.
 6. Skenuokite naudodami http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe tam kad rastumėte reikiamą failą ir jį pašalintumėte. Žemiau rasite video pamoką, parodančią kaip tai padaryti:

Ninja išpirkos viruso šalinimas kuomet jūs perkraunate kompiuterį ir pasirenkate Saugos rėžimą, naudodamiesi Command Prompt

Jeigu negalite naudoti Saugos rėžimo funkcijos, pabandykite perkrauti kompiuterį į Saugos rėžimą, naudodami Command Prompt. Štai kaip reikia pašalinti Ninja išpirkos virusą, naudojantis šiuo būdų:

 1. Perkraukite kompiuterį į Saugos rėžimą naudodamiesi Command Prompt. Ninja išpirkos virusas šiuo atveju neturėtų pradėti veikti.
 2. Paleiskite regedit. Ieškokite Winlogon.
 3. Pamatysite įrašą, pavadintą Shell under Winlogon. Tai gali būti failas, kuris nukreips jus į Explorer.exe arba gali būti tuščias. Jeigu randate dar veikiančių failų vartotojo aplankuose, pakeiskite juos į explorer.exe.
 4. Išsaugokite pakeitimus, perkraukite kompiuterį į Safe mode with networking.
 5. Paleiskite msconfig ir išjunkite visus nereikalingus paleisties įrašus. Perkraukite kompiuterį įprastu būdu, jūsų sistema turėtų pradėti veikti be parazito.
 6. Instaliuokite ir paleiskite http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe. Naudodami šią programą, skenuokite savo kompiuterį ir pašalinkite Ninja išpirkos viruso kontroliuojamus failus.

Štai video gidas, parodantis kaip teisingai įgyvendinti šį metodą:

Įrankiai Ninja išpirkos virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ninja Išpirkos Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
liepos 4, 2016 17:25, liepos 4, 2016 17:25
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *