MyStart.com Virusas - Kaip Pašalinti?

 

MyStart.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kurį sukūrė kompanija Visicom Media. Ji gali būti atsisiųsta kartu su kitomis programomis, pavyzdžiui, garso ar vaizdo grotuvais, PDF kūrimo ir kitomis nemokamomis programomis. MyStart.com virusas taip pat gali užgrobti jūsų naršykles, paspaudus ant pavojingų pranešimų, pavyzdiui, imituojančių programų atnaujinimus ar kitų užkrėstų nuorodų.

Vos patekus į kompiuterį, programa pakeičia jūsų pradžios ir paieškos puslapius į MyStart.com. Iš pirmo žvilgsnio šis puslapis atrodo kaio ur dauguma kitų paieškos puslapių, tačiau skirtumas yra tas, kad MyStart.com siekia reklamuoti įvairius komercinius puslapius ir pakeičia jūsų paieškos rezultatus. Programa trukdo įprastam darbui kompiuteriu, be to, ji gali peradresuoti vartotojus į pavojingus puslapius, nes nėra jokių garantijų, kad MyStart.com atliktoje paieškoje pateikti puslapiai yra saugūs.

Rekomenduojama pašalinti MyStart.com virusą vos pastebėjus jį savo Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome našyklėje. Norėdami išvengti panašių programų ateityje, atkreipkite dėmesį į tai, kokias programas instaliuojate į savo kompiuterį. Visuomet sekite instaliavimo žingsnius, net tada kai instaliuojate gerai žinomas programas. Taip galėsite pastebėti visas papildomas programas ir atšaukti jų instaliavimą. Taip pat niekuomet nesutikite pakeisti savo pradžios puslapio į nežinomus puslapius.

mystart-com-2-viruses

Norėdami pašalinti MyStart.com virusą, eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su MyStart.com virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Reimage ar Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Kaip pašalinti MyStart.com virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite MyStart.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti MyStart.com virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti MyStart.com virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti MyStart.com virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

Įrankiai MyStart.com virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į MyStart.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

MyStart.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
birželio 17, 2014 16:26, birželio 30, 2017 15:10
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *