MySearch - Kaip Pašalinti?

 

MySearch yra kenkėjiška programa, kurios neturėtumėte laikyti savo kompiuteryje. Nors patys įskiepio kūrėjai pristato jį kaip naudingą ir pravartų, realybė yra kiek kitokia. MySearch veikia kaip naršyklės papildinys, kuris palaiko visas populiariausias interneto naršykles, tame tarpe ir Google Chrome, Mozilla Firefox bei Internet Explorer. Šis paildinys priskiriamas prie reklaminių bei potencialiai nepageidaujamų programų. Be visa ko, MySearch pasižymi kai kuriais naršyklės užgrobėjo bruožais. Pavyzdžiui, jei jūsų kompiuteris yra apkrėstas, numatytasis paieškos varikliukas jūsų interneto naršyklėse bus pakeistas į mysearch.com. Taip pat, kaip ir namų puslapis.

Tikriausiai pati pagrindinė ir labiausiai erzinanti šio papildinio blogybė yra nuolatinis įvairių reklamų atvaizdavimas. Tai gali būti banerinės, iššokančios ar tekste paslėptos reklamos, taip pat ir įterptos žalingos nuorodos tekstuose. Be to, naujas langas ar naršyklės skirtukas gali būti atidarytas bet kada. Nors šios reklamos ir atrodo itin patraukliai, mes nerekomenduojame spausti nė ant vienos iš jų. Jei taip padarysite, būsite akimirksniu nukreiptas į tinklapį kuris priklauso trečiosioms šalims ir gali būti žalingas bie užkrėsti jūsų kompiuterį. Dar blogesnis variantas, jei bandysite ką nors nusipirkti viename iš tų tinklalapių, kadangi galite būti apgautas ir prarasti savo pinigus. Taip yra todėl, kad MySearch papildinys yra visiškai nemokamas naudotojams, o jūs juk žinote, kad šiais laikais nebūna nieko nemokamo. Juos remia įvairūs pašaliniai partneriai, kurių reklamas ir platina MySearch. Problema tame, jog MySearch nefiltruoja savo partnerių ir šiomis paslaugomis leidžia naudotis praktiškai visiems. Tai reiškia, kad įvairūs kibernetiniai nusikaltėliai gali pasiekti jus tiesiog jūsų interneto naršyklėje į pagalbą pasitelkiant šias MySearch reklamas. Štai kodėl nepatartina ant jų spausti ir laikyti savo kompiuteryje instaliuotą šią kenkėjišką programą. Taip pat nepatartina ir naudotis mysearch.com paieškos varikliuku. Jis jums pateiks tikrovės neatitinkančius rezultatus, kuriuose dažniausiai būna įterpta jų sponsorių nuorodos. 

MySearch uždirba tuomet, kai kas nors paspaudžia ant vienos iš tų reklamų, todėl jų pagrindinis  tikslas yra paraginti žmonės atlikti šį veiksmą. Todėl yra stengiamasi sukurti kuo patrauklesnias reklamas. Dėl šios priežasties yra renkama jūsų asmeninė informacija, tokia kaip naršymo istorija, paieškos užklausos, dažniausiai lankomi tinklapiai, jūsų IP bei elektroninio pašto adresai ar net jūsų geografinė padėtis. Pagal šiuos duomenis yra koreguojamos reklamos, todėl jos tampa patrauklesnės ir artimesnės būtent jums, pagal jūsų naršymo pomėgius ir interesus. Nors MySearch ir nėra klasifikuojamas kaip pavojingas virusas, kuris pats gali sukelti didelių nemalonumų, tačiau ši programa gali jus nukreipti ir privesti prie nepageidaujamų ir tikrai nemenkų problemų, todėl būtina ją laiku pašalinti.

Jei pastebėjote nors kelis iš anksčiau paminėtų  simptomų savo kompiuteryje (pastovios reklamos, nukreipinėjimai, pakeistas namų tinklapis ir paieškos variklis), jūsų kompiuteris yra užkrėstas MySearch kenkėjiška programa ir jūs turėtumėte nedelsiant ją pašalinti. Lengviausias būdas tai padaryti yra parsisiųsti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui SpyHunter, Malwarebytes ar StopZilla. Praskenuokite kompiuterį su viena iš šių programų, o ji savo ruožtu aptiks ir pašalins nepageidaujamą virusą. Šios programos taip pat saugos jūsų kompiuterį nuo panašių infekcijų ateityje. Kaip bebūtų, jei dėl kažkokių priežasčių nenorite parsisiųsti jokios antivirusinės programos, galite MySearch pašalinti ir rankiniu būdu – sekite žemiau pateiktas instrukcijas.

Kaip rankiniu būdu pašalinti MySearch kenkėją

Išinstaliuokite MySearch komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite MySearch arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

 Pašalinkite MySearch iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
  Internet options
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite MySearch ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
  Add-on
 3. Uždarykite langą.

  Top Kaip pašalinti MySearch iš Google Chrome naršyklės:

 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite More Tools->Extensions
  Extensions
 • Pasirinkite visus kenkėjiškus plėtinius ir ištrinkite juos.
  Remove extensions
 • Spustelkite ant “Remove” mygtuko patvirtinimo lange.
  Remove approve
 • Jei nesate tikri, galite laikinai išjungti įskiepį.
  Disable extension
 • Paleiskite Chrome naršyklę iš naujo.
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus

Jei vis dar susiduriate su MySearch, keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.

 • Spustelėkite Chrome’s meniu mygtuką (trys horizontals linijos) ir pasirinkite Settings.
 • Keliaukite į puslapio apačią ir spustelėkite Reset browser settings button.
  Resset settings
 • Spustelėkite Reset button o patvirtinimo lange.
  Reset approve

Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Įrankiai MySearch automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į MySearch ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis MySearch pašalinimas

 
Precesai:
 

MySearch ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
spalio 10, 2014 14:17, spalio 10, 2014 14:17
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *