Multi-name Netikros Antivirusinės Programos - Kaip Pašalinti?

 

Win7 Protection 2014 ir XP Protection 2014 yra pačios naujausios netikros antivirusinės programos, kurios šiuo metu aktyviai atakuoja kompiuterius. Šis virusas turintis daug pavadinimų priklauso Braviax/FakeRean kenkėjų šeimai, kuri jau daugelį metų atakuoja gausybę kompiuterių visame pasaulyje, užkrėsdama įvairiais virusais. Neseniai išleistoje S!Ri internetinio saugumo ekspertų ataskaitoja minima, jog ši kompanija išleido naujus virusus, kurie yra itin aktyvūs. Win 8 Antivirus 2014 ir kitais panašiais vardais pavadinti virusai apsimeta naudingomis, antivirusinėmis programomis, kurios iš saugo jūsų kompiuterį nuo įvairių infekcijų ir pan., bet iš tiesų pačios yra kenkėjiškos ir nepageidaujamos. Visi šie virusai imituoja antivirusinių programų darbą, suranda įvairius sistemos pažeidimus, kurie iš tiesų net neegzistuoja ir tokiu būdu bando pasipelnyti iš vartotojų. Ši netikra antivirusinė programa slepiasi po tokiais vardais:

Win 7 Protection 2014, Win 7 Antivirus 2014, Win 8 Protection 2014, Win 8 Antivirus 2014, Win Vista Protection 2014, Win Vista Antivirus 2014, XP Protection 2014, XP Antivirus 2014.

win-7-antivirus-2014-message

Šis virusas į kompiuterį patenka per Trojan virusus. Kiekvieną kartą kai įjungsite savo kompiuterį, ši programa startuos automatiškai, be jūsų sutikimo. Iškart po to ji praskenuos jūsų kompiuterį ir suras daugybę infekcijų (kurios iš tikrųjų net neegzistuoja). Tam, kad jas pašalintumėte, jūs turėsite sumokėti atitinkamą sumą pinigų. Kitaip tariant, turėsite aktyvuoti šią netikrą antivirusinę programą. Pagrindinis šios kenkėjiškos programos tikslas yra įtikinti jus, jog kompiuterys yra užkrėstas rimtais virusais ir priversti jus sumokėti už jų pašalinimą. Jokiais būdais nemokėkite pinigų šiam virusui, tam nėra jokio tikslo. Jei jau pervėlu ir jūs jau sumokėjote, kuo greičiau kreipkitės į įstaigą kurios pagalba atlikote pavedimą ir pabandykite atgauti pinigus, nurodydami jog buvote apgauti ir sumokėjote už virusą. Štai kaip atrodo šio viruso siunčiamos žinutės:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jei pastebėjote, jog Win 7 Protection 2014, XP Antivirus 2014 ar bet kuri kita šios šeimos programinė įranga veikia jūsų kompiuteryje, turėtumėte ją nedelsiant pašalinti. Tai padaryti galite praskenuodami savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui StopZilla ar SpyHunter. Išsamesnes instrukcijas kaip atsikratyti šiuo užkratu rasite apačioje.

Kaip atsikratyti Win 7/ Win8/ XP Protection 2014, Win 7/ Win8/ XP Antivirus 2014 virusuĮrankiai Multi-name netikros antivirusinės programos automatiniui pašalinimui

 

Kiti įrankiai

 
  0   0
    Spyhunter
  0   0
    Malwarebytes' Anti-Malware
 
Pastaba: StopZilla bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Multi-name Netikros Antivirusinės Programos ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure
  1. Paspauskite pradėti->Vykdyti
  2. Įrašykite http://www.2-viruses.com/downloads/stopzilla.exe ir paspauskite “Enter” klavišą. Palaukite kol bus įvykdytas parsisiuntimas.
  3. Paleiskite Stopzilla programos įrašymą. Ji turėtų užblokuoti Multi-name netikros antivirusinės programos procesą.
  4. Jei tai nepadeda, tokius pat veiksmus atlikite su SpyHunter programa. Spauskite pradėti->Vykdyti, įrašykite http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe, parsisiųskite SpyHunter ir paleiskite jos instaliacijos dokumentą.
  5. Praskenuokite kompiuterį su Reimage, Stopzilla, Spyhunter arba Malwarebytes ir galutinai pašalinkite parazitą.

Šiuo metu Stopzilla instaliacija sėkmingai sustabdo įvairius virusus, tačiau jums gali prireikti kai kurių papildomų įrankių norint galutinai pašalinti virusus.

Multi-name netikros antivirusinės programos pašalinimo video instrukcijos

     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 16, 2014 14:48, rugsėjo 24, 2014 15:45
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *