Monstermarketplace.com - Kaip pašalinti

Monstermarketplace.com

Monstermarketplace.com virusas – tai naršyklės užgrobėjas, galintis paveikti IE, Mozilla Firefox ir Google Chrome. Tai programa nuolatos peradresuojanti į įvairius puslapius, ypač Monstermarketplace.com. Jei pastebėjote tai savo kompiuteryje, galite būti tikri, jog jūsų naršyklė užkrėsta. Tai reiškia, kad programa lengvai prieis prie jūsų asmeninės informacijos. Taip pat į jūsų kompiuterį bus galima lengvai instaliuoti kitas kenksmingas programas.

Monstermarketplace.com virusas bando surinkti informacijos apie jūsų naršymo įpročius. Vėliau šie duomenys gali būti panaudojami reklaminiais tikslais. Programa pakeičia jūsų naršyklės nustatymus, pavyzdžiui, vietoj iki tol naudoto pradžios puslapio jūs matysite Monstermarketplace.com. Šis puslapis taip pat taps jūsų pagrindiniu paieškos puslapiu.

Programa patenka į kompiuterius kartu su kitomis programomis, kurias dažniausiai vartotojai instaliuojasi patys, iš interneto. Norėdami išvengti tokių programų, kaskart siųsdamiesi naują programą, atkreipkite dėmesį į instaliavimo žingsnius. Jei pastebėjote, kad jums siūloma instaliuoti papildomas programas, visuomet atžymėkite tokias parinktis, nebent esate tvirtai įsitikinę, jog tai naudinga ir legali programa.

Norėdami pašalinti Monstermarketplace.com virusą, visų pirma, išinstaliuokite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Monstermarketplace.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Reimage, Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Monstermarketplace.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Monstermarketplace Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Monstermarketplace Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-monstermarketplace-redirect-virus

Removal guides in other languages

2 responses to “Monstermarketplace.com

 1. Sveiki, krč negaliu susitvarkyt su safefinder programa, ji viska automatiskai keičia ir viska atrodo susitvarkai ir paleidus narsykle vel viskas is naujo…. ka daryt?

  1. Skanuok kompa su Adwcleaner, Malwarebytes, Spyhunter. Gali būti browserio settingų apsaugos programa kokia nors. Arba SafeFinderio, arba browser protector ar dar kažkas. Be to, antivirusinese pasitikrink ar nenaudoji tokios opcijos (gali per klaidą ją būti pažymėjęs, pvz Spyhunter turi galimybę užfreezinti start page).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.