Mixi.Dj - Kaip pašalinti

Mixi.Dj

Mixi.DJ – tai naršyklės programa, kuri gali patekti į jūsų kompiuterį be jūsų ketinimų. Tai gali atsitikti jums siunčiantis kitas programas, daugiausia nemokamas, kurias galima rasti internete, pavyzdžiui, Active ISO Burner. Mixi.DJ suteikia glaimybę kurti, dalintis ir sekti jūsų draugų grojaraščius. Vos įsinistaliavus į kompiuterį, programa pakeičia jūsų Facebook, Youtube ir kelių kitų puslapių paskyrų išvaizdą. Jei būtumėte atsargesni siųsdamiesi įvairias programas iš interneto, galėtumėte lengvai išvengti tokių programų. . Visuomet stebėkite instaliavimo žingsnius ir neleiskite instaliuoti jokioms papildomoms programoms.

Be to, kad Mixi.DJ pakeičia jūsų socialinių puslapių paskyrų išvaizdą, programa atlieka kelis kitus pakeitimus jūsų sistemoje. Paprastai pastebėsite, kad jūsų pradžios puslapis ir paieškos sistema yra pakeisti. Taip pat, pastebėsite daugybę reklaminių pranešimų. Programa taip pat gali peradresuoti į nepageidaujamus puslapius. Iš esmės Mixi.DJ sukelia tik problemas ir jokios naudos. Be to, programa gali instaliuotis kartu su kitomis pavojingomis programomis, pavyzdžiui, Babylon ir sukelti dar daugiau nepatogumų.

Nors tai nėra virusas, dauguma vartootjų nori pašalinti šia programą dėl sukeltų nepatogumų. Norėdami pašalinti Mixi.DJ, pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su ja susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Mixi.DJ iš sąrašo.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Mixi.DJ ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Mixi Dj ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Mixi Dj ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Mixi.Dj pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-mixi-dj-toolbar

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.