Mixi.Dj - Kaip Pašalinti

Parašė         rugsėjo 27, 2013 14:26          0
 

Mixi.DJ – tai naršyklės programa, kuri gali patekti į jūsų kompiuterį be jūsų ketinimų. Tai gali atsitikti jums siunčiantis kitas programas, daugiausia nemokamas, kurias galima rasti internete, pavyzdžiui, Active ISO Burner. Mixi.DJ suteikia glaimybę kurti, dalintis ir sekti jūsų draugų grojaraščius. Vos įsinistaliavus į kompiuterį, programa pakeičia jūsų Facebook, Youtube ir kelių kitų puslapių paskyrų išvaizdą. Jei būtumėte atsargesni siųsdamiesi įvairias programas iš interneto, galėtumėte lengvai išvengti tokių programų. . Visuomet stebėkite instaliavimo žingsnius ir neleiskite instaliuoti jokioms papildomoms programoms.

Be to, kad Mixi.DJ pakeičia jūsų socialinių puslapių paskyrų išvaizdą, programa atlieka kelis kitus pakeitimus jūsų sistemoje. Paprastai pastebėsite, kad jūsų pradžios puslapis ir paieškos sistema yra pakeisti. Taip pat, pastebėsite daugybę reklaminių pranešimų. Programa taip pat gali peradresuoti į nepageidaujamus puslapius. Iš esmės Mixi.DJ sukelia tik problemas ir jokios naudos. Be to, programa gali instaliuotis kartu su kitomis pavojingomis programomis, pavyzdžiui, Babylon ir sukelti dar daugiau nepatogumų.

Nors tai nėra virusas, dauguma vartootjų nori pašalinti šia programą dėl sukeltų nepatogumų. Norėdami pašalinti Mixi.DJ, pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su ja susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Mixi.DJ iš sąrašo.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Mixi.DJ iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Mixi.DJ ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Mixi.Dj ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Mixi.Dj pašalinimas

 
 

Mixi.Dj ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugsėjo 27, 2013 14:26, rugsėjo 27, 2013 14:26
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mixi.Dj faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai