MaxWebSearch - Kaip Pašalinti

Parašė         lapkričio 4, 2013 17:11          0
 

MaxWebSearch tai naršyklės užgrobėjas, kuris pakeičia jūsų paiškos puslapį ir pradžios puslapį be jūsų sutikimo bei atidaro maxwebsearch.com kas kartą atidarius naują langą. Programa neleidžia pakeistį naršyklės nustatymų ir vos patekus į jūsų kompiuterį, pradeda ten dominuoti. MaxWebSearch gali paveikti Internet Explorer, Mozilla Firefox bei Google Chrome naršykles.

Nors programa atrodo kaip ir daugelis kitų paieškos sistemų, iš tiesų už šios programos slepiasi žmonės siekiantys nelegaliai uždirbti pinigų. MaxWebSearch paieškos rezultatai visuomet pateikia daugybę komercinių puslapių ir tikisi, jog vartotojai paspaus ant jų nuorodų. Kiekvienas paspaudimas uždirba pinigus MaxWebSearch kūrėjams. Be to programa gali rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius ir vėliau panaudoti šiuos duomenis marketingo tikslais.

Jei jums rūpi jūsų kompiuterio sauguma,s turėtumėte pašalinti MaxWebSearch vos pastebėję šią programą bent vienoje naudojamų naršyklių. Priešingu atveju, jūs patirsite daugybę peradresavimų ir būsite priversti nuolatos lankytis nepageidajamuose puslapiuose.

Norėdami apsaugoti savo kompiuterį nuo MaxWebSearch viruso, būkite atsargūs instaliuodami nemokamas programas iš interneto, tokias kaip PDF kūrimo programos, vaizdo įrašams peržiūrėti skirtos programos ir t.t. Sekite instaliavimo žingsnius ir atžymėkite parinktis instaliuoti bet kokias nežinomas programas.

Lengviausias būdas pašalinti MaxWebSearch yra pašalinti ją iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip MaxWebSearch. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite MaxWebSearch.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į MaxWebSearch ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis MaxWebSearch pašalinimas

 
 

MaxWebSearch ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

lapkričio 4, 2013 17:11, lapkričio 4, 2013 17:11

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-maxwebsearch

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

MaxWebSearch faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai