Majestic Coupons - Kaip pašalinti

Majestic Coupons

Majestic Coupons, tai dar viena reklaminė programa, kuri į kompiuterį patenka be vartotojų patvirtinimo. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas šia programa, savo interneto naršyklės lange karts nuo karto išvysite reklamas. Jos gali būti įvairių tipų – “pop up”, banerinės, kontekstinės ir t.t. Pati programa dirba naršyklės priedėlio principu, angliškai vadinamu “add-on” ir yra pilnai suderinama su visomis populiariausiomis web naršyklėmis, tame tarpe Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome. Nors Majestic Coupons kūrėjai žada, jog ši programa bus iš tiesų naudinga ir suteiks jums galimybę pasinaudoti įvairiais jos siūlomais komerciniais pasiūlymais, tai nėra tiesa. Majestic Coupons sponsoriai yra įvairūs trečiųjų šalių tinklapiai, tad visos reklamos su nuolaidomis ir kuponais kurias matysite savo interneto naršyklėje, atkeliauja būtent iš minėtųjų trečiųjų šalių ir daugeliu atvejų yra netikros. Mes taip pat nepatariame spausti ant reklamų, kurias rodo ši reklaminė programa, kadangi tokiu atveju jūs būsite nukreiptas į trečiųjų šalių tinklapius, kurie gali būti žalingi ir užkrėsti jūsų kompiuterį. Taip pat, verta paminėti, jog Majestic Coupons renka jūsų asmeninę informaciją, tokią kaip paeiškos užklausas, naršymo istoriją ar IP adresą. Vėliau ją perduoda trečiosioms šalims, kurie atsižvelgiant į gautą informaciją patobulina savo reklamas ir padaro jas patrauklesnes būtent jums. Majestic Coupons dažnai įvardijama ir kaip potencialiai nepageidaujama programa, todėl patartina kuo greičiau ją pašalinti iš kompiuterio.

Kaip ir daugumo kitų tokio tipo programų, Majestic Coupons yra platinama su kitomis nemokamomis programomis, kurias galima parsisiųsti iš interneto. Norint išvengti šios nepageidaujamos programos, reikėtų būti itin atsargiems instaliuojant programas atsisiųstas iš nepatikimai atrodančių tinklapių. Jokiais būdais nepraleiskite jokių instaliacijos žingsnių ir viską įdėmiai perskaitykite. Instaliuokite programą rankiniu būdu ir patys pažymėkite visus atributus, kurių pageidaujate. Tai turėtų apsaugoti nuo žalingos programinės įrangos instaliavimo. Tuo atveju, jei jums nepasisekė ir jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas Majestic Coupons programa, patartina jį praskenuoti su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. Ji automatiškai suras ir pašalins virusą. Jei norite visa tai atlikti rankiniu būdu, galite tiesiog sekti apačioje esantį Majestic Coupons išinstaliavimo vedlį.

Išinstaliuokite Majestic Coupons komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite Majestic Coupons arba programų su panašiais pavadinimais. Taip pat rekomenduotina pašalinti Yontoo, WebCake ar bet kurias programas, kurių pavadinimas susijęs su žodžiais Savings arba Coupons. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su Spyhunter arba Stopzilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite Majestic Coupons iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite Majestic Coupons ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite Majestic Coupons iš Firefox

 1. Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.
 2. Extensions and Addons sąraše ieškokite Majestic Coupons arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite Majestic Coupons iš Chrome

 1. Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.
 2. Extensions and Addons sąraše pašalinkite Majestic Coupons ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Majestic Coupons ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Majestic Coupons ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-majestic-coupons

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.