Lucky Leap - Kaip Pašalinti?

 

Lucky Leap tai adware programa, kuri rodo daugybę šščųiokani šųpraneim su įvairiais kuponais ir nuolaidomis, kol vartotojai naršo internete. Paprastai šie pranešimai pasirodo lankantis Amazon, eBay, Feelunique ir kitose elektroninėse parduotuvėse. Jūs netgi galite pagalvoti, akd šie pranešimai yra gana naudingi, ypač jei norite įsigyti ką nors su nuolaida. Visgi Lucky Leap tai įkyri programa, kuri ne tik trukdo normaliam darbui kompiuteriu, bet ir gali užkrėsti bei peradresuoti į įvairius nepageidaujamus puslapius.

Šios programos tikslas – uždirbti pinigų peradresuojant kompiuterių vartotojus į įvairius puslapius ir taip didinant šių puslapių lankomumą. Tačiau tai nėra labai teisingas būdas reklamuoti. Vos Lucky Leap pateks į jūsų kompiuterį, jūs būsite nuolatos peradresuojami į nematytus puslapius. Kaip jau tikriausiai žinote, tokios programos gali peradresuoti į pavojingus puspalius, kur gali tekti susidurti su įvairiomis infekcijomis.

Lucky Leap gali paveikti Interent Explorer, Mozilla Firefox bei Google Chrome naršykles. Tai gali atsitikti jums instaliuojant kokią nors nemokamą programą, pavyzdžiui muzikos gortuvą, programų tavrkymo įrankisu ir t.t. Norėdami išvengti papildomų programų, turėtumėte skirti daugiau dėmesio programų instaliavimo žingsniams.

Norėdami pašalinti Lucky Leap, eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Lucky Leap. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išintaliuokite viską kas yra susiję su Lucky Leap.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ LemurLeap ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite LemurLeap iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite Lucky Leap iš sąrašo.

Įrankiai Lucky Leap automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Lucky Leap ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Lucky Leap pašalinimas

 
Precesai:
       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
sausio 2, 2014 17:09, sausio 3, 2014 14:35
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *