Locky virusas - Kaip pašalinti

Locky – dar vienas išpirkos virusas, kuris Jūsų kompiuteryje laikomus asmeninius failus padaro nebeprieinamais ir reikalauja sumokėti tam tikrą išpirką, kad šie užkoduoti failai būtų atkurti. Locky išpirkos virusas pakeičia užšifruotų duomenų pavadinimus į kombinacijas, susidedančas iš 16 raidžių ir skaičių, bei gale prideda prierašą .locky. Remiantis šios kenkėjišmos programos pateikta informacija, Jums reikia iššifravimui skirto kodo, kurį gausite tik tuomet, kai sumokėsite nurodytą sumą pinigų. Virusas naudoja RSA-2048 ir AES-1024 algoritmus failų užšifravimui.

Nors yra keletas būdų šiam Locky virusui plisti, bet pats populiariausias – apkrėsti elektroniniai laiškai. Pirmiausia, Jūs į savo elektroninio pašto dėžutę gausite pranešimą su Word programos dokumento priedu. Jeigu atidarysite šį laišką, matysite tik krūvą neįtikinamų svaičiojimų, kurie patars skaitytojams: įjungti makro jeigu duomenų kodavimas yra neteisingas. Programišiai to siekia todėl, kad .doc failas galėtų patekti į Jūsų kompiuterį ir jį apkrėsti. Taip virusas automatiškai atkeliaus į Jūsų sistemą. Parsisiųstas failas padės kitoms reikalingoms infekcijos dalims patekti į kompiuterį. Galiausiai, pasirinkti failai bus užšifruoti .locky išpirkos viruso.

.locky extension virus

Jeigu Jūsų failai yra užrakinti Locky išpirkos viruso, ekrano užsklanda automatiškai pasikeis į gasdinantį pranešimą, skatinantį sumoketi apie 3390,40 JAV dolerių. Tiesa, šie pinigai turės būti pervesti naudojantis BITCOIN mokėjimų sistema. Tą patį turinį pateiks ir atsitiktinai kompiuteryje išmėtyti tekstiniai failai. Būkite budrūs – Locky kenkėjiška programa ištrina visas „Shadow Volume“ kopijas. Dėl to, aukoms sunkiau atkurti sugadintus duomenis.

Jeigu esate patalpinę savo failus į atsargines duomenų bazes, galite iš ten lengvai juos atsikurti. Tačiau, jeigu nesate savo duomenų patalpinę į tokias saugyklas, jie gali būti prarasti. Nėra jokių garantijų, kad gausite veikiantį iššifravimo raktą net jeigu sumokėsite reikalaujamą išpirką. Galimas daiktas, kad veltui išleisite savo pinigus, dosniai paremdami programišius.

Locky_ransomware

Neatidarykite jokių įtartinų laiškų nuo nepažįstamų siuntėjų – galite apsikrėsti Locky išpirkos virusu. Rekomenduojame svarbius failus patalpinti į duomenų saugyklas, kurios gali padėti atkurti ir jau užšifruotus failus.

Yra dvi .locky išpirkos viruso versijos: įprastas Locky virusas ir AutoLocky. Pastarojo kenkėjo užsifruoti failai gali būti atkurti naudojantis Emsisoft’s AutoLocky Decryptor. Jeigu kenčiate nuo pradinio Locky viruso, pabandykite atkurti failus naudodami duomenų atkūrimo programas. Pavyzdžiui: Data Recovery PRO.

Taip pat, rekomenduojame įsigyti vieną iš šių antivirusinių programų: Spyhunter arba Reimage.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Locky Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Locky Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-locky-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.