LemurLeap - Kaip pašalinti

LemurLeap

LemurLeap – tai adware programa, kuri rodo daugybę pranešimų siūlančių įvairius kuponus ir nuolaidas. Iš pradžių programa gali atrodyti gana naudinga, bet deja šie pranešimai sukels daugiau nepatogumų nei atneš naudos. LemurLeap pranešimai paprastai matomi įvairiose elektroninėse parduotuvėse, pavyzdžiui, Amazon, eBay ir t.t. Tačiau Jie taip pat buvo pastebėti kituose populiariuose puslapiuose, pavyzdžiui, Youtube ar Facebook.

LemurLeap gali būti instaliuojama į Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome naršykles. Tai reiškia, kad programa gali užkrėsti didesnę dalį kompiuterių. Programa instaliuojama kartu su įvairiomis nemokamomis programomis, kurias vartotojai atsisiunčia patys. Paprastai jie nepastebi LemurLeap instaliavimo. Jei paspausite ant šios programos pranešimų, jie iškart paradresuos jus į įvairius komercinius puslapius. Tai trukdo darbui kompiuteriu ir lėtina jūsų kompiuterį bei padidina riziką būti užkrėstiems kitomis infekcijomis.

LemurLeap nera virusas, taičiau programa sujaukia jūsų darbą. Be to, ji gali pasiekti informaciją apie tai kokiuose puslapiuose jūs lankotes, kokias paieškas atliekate ir t.t. Ši informacija gali būti nusiųsta trečiosioms šalims ir panaudota reklaminiais tikslais.

Pašalinkite LemurLeap iš savo kompiuterio vos ją pastebėję. Eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su LemurLeap. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išintaliuokite viską kas yra susiję su Lemur Leap.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ LemurLeap ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite LemurLeap iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite LemurLeap iš sąrašo.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Lemurleap ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Lemurleap ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis LemurLeap pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-lemurleap

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.