Isearch.omiga-plus.com virus - Kaip pašalinti

Isearch.omiga-plus.com virus

Isearch.omiga-plus.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris plinta kartu su nemokamomis programomis ir gali infekuoti Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Tai programa, kuri pakeičia jūsų pradžios ir paieškos puslapius, be perspėjimo.

Nors Isearch.omiga-plus.com puslapis nėra laikomas pavojingu, jis gali peradresuoti į nesaugius puslapius. Be to, jis įtraukia daugybę reklaminių puslapių į jūsų paieškos rezultatus. Šio programos tikslas – reklamuoti tam tikrus puslapius ir sukurti jiems didesnį lankomumą. Isearch.omiga-plus.com viruso kūrėjai reklamuodami šiuos puslapius uždirba pinigus.

Būkite atsargesni instaliuodami nemokamas programas iš interneto. Isearch.omiga-plus.com virusas gali būti instaliuotas kartu su nemokamais vaizdo ar muzikos grotuvais, PDF kūrimo programomis ir kt. Jei instaliuodami tokias programas, praleidžiate jų instaliavimo žingsnius, labai galimas daiktas, kad į jūsų kompiuterį bus instaliuojamos papildomos programos ir jūs to net nepastebėsite. Niekuomet nesutikite instaliuoti jokių jums nežinomų programų.

Norėdami pašalinti Isearch.omiga-plus.com virusą, eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Isearch.omiga-plus.com virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Kaip pašalinti Isearch.omiga-plus.com virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite Isearch.omiga-plus.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Isearch.omiga-plus.com virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti Isearch.omiga-plus.com virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti Isearch.omiga-plus.com virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

TopUžgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į omiga-plus virus pabandykite šiuos veiksmus:

  • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
    Shortcut properties
  • Parinkite Shortcut kortelę;
    Remove url
  • Ištrinkite omiga-plus virus dalį iš „target“ laukelio.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Isearch Omiga Plus Com Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Isearch Omiga Plus Com Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-omiga-plus-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.