Interpol Department Of Cybercrime - Kaip Pašalinti?

 

Interpol Department of Cybercrime virusas tai pavojinga programa, kuri užrakina kompiuteriu ir neleidžia naudotis jokiomis programomis. Ji priklauso policijos vardą naudojančių pavojingų programų grupei. Taip siekiama išvilioti pingų iš nekaltų kompiuterio vartotojų. Interpol Department of Cybercrime virusas naudoja Ukash, Paysafecard ir Moneypak mokėjimo sistemas ir bando priversi vartotojus sumokėti 200 JAV dolerių, teigdamas, kad varotojai pažeidė įstatymus. Jei jūsų kompiuteryje pasirodė ši programa, reikėtų kuo skubiau ją pašalinti. Kai kuriose šių programų galite net pastebėti klaidų, pavyzdžiui, vietoj “Interpol Department of Cybercrime”, programa gali būti pavadinta “Interpol Department of Cibercrime”. Tai parodo, kad kuriant programą, nebuvo skiriamas pakankamas dėmesys detalėms.

Interpol Department of Cybercrime virusas plinta kartu su šlamšui priskiriamais elektroniniais laiškais ar trojanų pagalba. Paprastai antivirusinės programos šiuos failus atpažįsta, tačiau kartais tai gali nepavykti ir Interpol Department of Cybercrime virusas gali visškai užblokuoti kompiuterį. Štai kokį tekstą pamatysite savo kompiuterio ekrane, vos virusui patekus į jūsų kompiuterį:

Your PC is blocked due to at least one of the reasons specified below.
You have been violating Copyright and Related rights law (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 128 of the Criminal Code of World Department of Cybercrime.
Article 128 of the Criminal Code provides a fine of 2 to 5 hundred minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.

Akivaizdu, kad nėra tokio kriminalinio kodo, kuris būtų taikomas visame pasaulyje. Apskritai, pažeidus bet kokį įstatymą, policja susisiektų su jumis asmeniškai. Taigi, niekada nemokite jokių tariamų baudų naudodami išansktinio mokėjimo korteles, nes taip tik prarasite savo pinigus.

Norėdami pašalinti Interpol Department of Cybercrime virusą iš savo kompiuterio, sekite žemiau pateiktas instrukcijas:

  1. Perkraukite savo kompiuterį ir kelis kartus paspauskite F8. Pasirinkite Safe Mode.
  2. Jei virusas nepasileidžia, paleiskite MsConfig ir uždrauskite paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
  3. Jei virusas pasileidžia, prekraukite kompiuterį ir pasirinkite Safe mode with command prompt.
  4. Paleiskite Regedit ir suraskite Winlogon.
  5. Pamastysite kintamąjį, pavyzdžiui, explorer.exe (nekeiskite nieko), explorer.exe ir dar kas nors (palikte explorer.exe), kas nors iš Application Data (pakeiskite į explorer.exe) ar dar kas nors (nekeiskite nieko).
  6. Radę Interpol Department of Cybercrime viruso failo pavadinimą, suraskite jį registre ir pašalinkite.
  7. Uždarykite Regedit.
  8. Svarbu. Praskanuokite kompiuterį su patikima antimalware programa, pavyzdžiui, Reimage, Spyhunter, Hitman Pro ar Malwarebytes Anti-Malware ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris yra apsaugotas.
Žemiau pateiktame vaizdo įraše pamatysite kaip tai padaryti:

Įrankiai Interpol Department of Cybercrime automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Interpol Department Of Cybercrime ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Interpol Department of Cybercrime pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Interpol Department of Cybercrime ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
spalio 10, 2013 14:54, liepos 18, 2016 16:52
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *