Infolinks reklaminė programa - Kaip pašalinti

Infolinks tai reklamos platforma naudojama platinti įvairius produktus, paslaugas ir t.t. Nors tai nėra kenksminga programa, ji gali sukelti daugybę nepatogumų. Infolinks rodo nepageidaujamus pranešimus, jums benaršant internete. Paprastai jie būna susiję su neseniai atliktomis paieškomis. Šios programos tikslas yra nukreipti vartotojus į įvairius reklaminius puslapius, tad kiekvienas pranešimas turi nuorodas į tuos puslapius.

Infolinks reklaminė programa skiriasi nuo kai kuriu kitų adware programų tuo, kad jis taip pat suskuria įvairius pranešimus jūsų lankomų puslapių tekstuose. Taip padidėja šansai, kad vartotojas paspaus ant šių pranešimų. Didžiausia Infolinks reklaminės programos sukuriama problema yra tai, kad jis gali nukreipti vartotojus į pavojingus puslapius, kuriuose besilankydami galite užkrėsti savo kompiuterį. Jei pastebėjote tokius pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte nedelsdami pašalinti Infolinks reklaminę programą.

infolinks-com-2-viruses

Norėdami tai padaryti, užveskite pelę ant vieno iš Infolinks pranešimų ir palaukite kol atsiras klaustukas. Paspauskite ant jo ir jūs būsite peradresuojami į puslapį, kuriame galėsite atsisakyti šių pranešimų. Atminkite, kad tai reikės daryti kiekvieną kartą lankantis naujame puslapyje, nes vienu metu jūs galite atsisakyti šių pranešimų tik viename puslapyje.

Taip pat galite praskanuoti savo kompiuterį su Reimage, Spyhunter, Hitman Pro ar kita patikima antikenkėjiška programa. Šios programos visiškai užblokuos šios programos veiklą. Nepamirškite atnaujinti šių programų, nes tik naujausios jų versijos užtikrins geriausias paslaugas.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Infolinks Reklamine Programa ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Infolinks Reklamine Programa ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-infolinks-adware

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.