Hot-finder.com - Kaip Pašalinti?

 

Hot-finder.com  – po šiuo pavadinimu slepiasi virusas. Jei tiksliau, tai naršyklės užgrobėjas, kuris instaliuojasi į sistemą be vartotojo sutikimo ir užgrobia visas populiariausias interneto natšykles, tame tarpe ir Internet Explorer, Google Chrome bei Mozilla Firefox. Pastebėti, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas visai nesunku – iškart po to, kai šis naršyklės užgrobėjas yra instaliuojamas, jūsų naršyklės namų puslapis pakeičiamas į www.hot-finder.com. Nors pats tinklapis atrodo pakankamai patraukliai, panašiai kaip ir kitos paieškos sistemos, tačiau šis puslapis taip yra nepageidautinas, kadangi jo pateikiami paieškų rezultatai yra neobjektyvūs. Šį naršyklės užgrobėją remia trečiosios šalys, kurių reklama bus rodoma jūsų paieškų rezultatuose. Ant pateiktų reklamų spausti taip pat neptartina, kadangi jūs būsite nukreipti į trečiųjų šalių tinklapius, kurie gali būti užkrėsti įvairiais kenkėjais ir padaryti žalos jūsų kompiuteriui.

Hot-finder.com yra skleidžiamas kartu su kitomis nemokamomis programomis, pvz. muzikos ar vaizdo įrašų grotuvais ir kitomis panašaus tipo programomis. Kai nemokamai parsisiunčiate ir į savo kompiuterį įrašote tokio tipo programą, Hot-finder.com gali įsirašyti kartu, jums to net nepastebint. Norint viso to išvengti, reikėtų elgtis labai atidžiai įrašinėjant nemokamą programinę įrangą. Niekada nepraleiskite jokių instaliacijos žingsnių ir įdėmiai perskaitykite visas sąlygas. Jei matote, jog bandoma instaliuoti kažkokios papildomos programinės įrangos, apie kurią net nestae girdėjęs, jokiu būdu neleiskite to.

Tuo atveju, jei jūsų kompiuteris jau yra apkrėstas ir pastoviai rodo varginančias reklamas, visų pirma reikėtų pašalinti Hot-finder.com iš Control Panel. Taip pat nepamirškite ten paieškoti su šio naršyklės užgrobėjusiu susijusių programų ir jas taip pat pašalinti. Tam, kad žinotumėte ką reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. Po to, reikės visus komponentus pašalinti ir iš interneto naršyklių. Kaip tai padaryti, aprašėme žemiau esančiame gide.

Pašalinkite Hot-finder.com iš Internet Explorer

1.Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.

2.Toolbars and extensions sąraše ieškokite Hot-finder.com ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.

3.Uždarykite langą.

Pašalinkite Hot-finder.com iš Firefox

1.Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.

2.Extensions and Addons sąraše ieškokite Hot-finder.com arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.

3.Uždarykite langą.

Pašalinkite Hot-finder.com iš Chrome

1.Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.

2.Extensions and Addons sąraše pašalinkite Hot-finder.com ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.

3.Uždarykite langą.

Įrankiai Hot-finder.com automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Hot-finder.com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from Hot-finder.com virus
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
liepos 4, 2014 16:03, liepos 4, 2014 16:03
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *