HELP_YOUR_FILES virusas - Kaip pašalinti

HELP_YOUR_FILES virusas

HELP_YOUR_FILES virusas yra nauja Cryptowall ransomware viruso versija. Šis naujas virusas užšifruoja vartotojo dokumentus ir reikalauja sumokėti 700 USD arba 1,79 bitkoinus per 96 valandas tam, kad dokumentai būtų dešifruoti. Jei vartotojas nepaklūsta šiam reikalavimui, išpirka padvigubinama iki 1400 USD arba 3.85 bitkoinų. Tai jau ketvirtoji Cryptowall viruso versija. Pirmoji šio viruso versija pasirodė 2014-aisiais.

HELP_YOUR_FILES virusas paprastai yra platinamas Nuclear eksploito. Šis eksploitas pasitelkia išvystytą komunikaciją ir patobulintą kodą tam, kad galėtų pasinaudoti daugiau programinės įrangos spragų. HELP_YOUR_FILES virusas taip pat gali užkrėsti kompiuterius per elektroninių laiškų priedus. Jūs galite gauti įspėjimą iš banko, kokią nors sąskaitą ar panašų dokumentą. Jeigu atveriate bet kurį iš minėtų dokumentų, virusinė programa nedelsdama užšifruoja dižiąją dalį Jūsų dokumentų. Tam ji įprastai naudoja RC4 kodą. Kai tik dokumentų šifravimas yra baigtas, HELP_YOUR_FILES virusas pervadina dokumentus atsitiktinai parinktomis raidžių ir skaičių kombinacijomis, ir kompiuterio ekraną užkloja šia žinute:

Kaip matote, programa reikalauja sumokėti 700 USD tam, kad atgautumėte dokumentus. Jokiomis aplinkybėmis neturėtumėte paklusti šiam reikalavimui, kadangi Jums nėra suteikiamos jokios garantijos, kad dokumentai bus atkurti. Jeigu turite atsargines duomenų kopijas (backup), jos Jums pasitarnaus. Jums prireiks pašalinti HELP_YOUR_FILES virusą ir atkurti atsargines dokumentų kopijas. Jeigu neturite atsarginių kopijų, galite pamėginti vieną iš šių įrankių: Photorec ar R-Studio. Šie įrankiai gali Jums padėti atkurti prarastus duomenis.

Kuo skubiau pašalinkite HELP_YOUR_FILES virusą iš kompiuterio sistemos.

Tam, kad išvengtumėte, jog Jūsų kompiuteris būtų užkrėstas Cryptowall ransomware virusu, niekada neatverkite elektroninių laiškų priedų, jei tie laiškai gauti iš nežinomo siuntėjo. Taip pat venkite lankytis įtarimą keliančiuose tinklalapiuose. Niekada negalite žinoti, ar spustelėjimas ant kokios nors nuorodos nebus lemtingas ir neužkrės Jūsų kompiuterio virusu. Tai pat atidžiau rinkitės programas, kurias instaliuojate. Nepamirškite, kad į dauguma nemokamų programėlių gali būti įdiegtos papildomos programos, kurios nevisuomet saugios naudoti. Visuomet rinkitės ‘‘Custom’’ idiegties parinktį ir perskaitykite programos sąlygas ir taisykles. Įsitikinkite, ar aplikacija, kurią norite instaliuoti netalpina papildomų programų. Jei programa talpina papildomas programas, pašalinkite jas rankiniu būdu.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Help_your_files Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Help_your_files Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-help_your_files-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.