Govome - Kaip pašalinti

Govome tai naršyklės užgrobėjas, modifikuojantis kompiuterių vartotojų pradžios puslapius, paieškos puslapius ir kitus naršyklės nustatymus. Programa peradresuoja į govome.com puslapį. Paprastai šie pakeitimai atsiranda po to kai instaliuojate kokią nors nemokamą programą. Labai dažnai nemokamos programos kartu instaliuoja kitas nepageidaujamas programas. Govome gali būti infekuotas į šias naršykles: Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chorme. Programą sukūrė kompanija iš Honkongo, pasivadinusi Big Journey Technology Co., Ltd. Kompanija yra atsakinga už įvairias individualias paieškos sistemas. Govome yra susietas su infospace.com, kuris priklauso kinų paieškos sistemai.

Nors Govome nera laikoma pavojinga programa, egzistuoja kelios priežastys dėl ko šią programą reikėtų pašalinti. Visų pirma ši paiškos sistema nesuteikia galimybės patobulinti paieškas. Be to, programa į paieškas įtraukia daugybę reklaminių puslapių. Taip pat turėtumėte atkeipti dėmesį, kad kai kurie iš šių reklaminių puslapių gali būti kenksmingi.

govome-virus

Mes rekomenduojame pašalinti Govome virusą, jei aptikote šią programą savo kompiuteryje. Jei neesate labai patyręs kompiuterio vartotojas, geriausia būtų jei pašalintumėte Govome automatiškai, naudodami antikenkėjiška programą, pavyzdiui Hitman Pro.

Norėdami pašalinti programą rankiniu būdu, ištrinkite Govome iš Control Panel esančio programų sąrašo ir vadovaukitės žemiau pateikiamais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išintaliuokite viską kas yra susiję su Govome virusu.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ govome.com ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite govome.com iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite govome.com iš sąrašo.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Govome ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Govome ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-govome-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.