Gohomego.com Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         lapkričio 29, 2016 16:00          0
 

Gohomego.com puslapis priklauso Vittalia Internet, SLU. Jis valdomas iš Ispanijos. Nors iš pirmo žvilgsnio jis atrodo, kaip įprastas paieškos puslapis, Gohomego.com priskiriamas prie naršyklės užgrobėjų. Kuo šios programos yra ypatingos? Jos gali užgrobti kompiuterių naršykles ir apsunkinti naršymo internete sąlygas. Ši programa dažnai instaliuoja ir OurSearchers įrankių juostą, tai paprastai yra paminėta Gohomego.com nuostatose ir sąlygose. Šis naršyklės užgrobėjas taip pat gali pasiekti jūsų Facebook paskyrą ir siūlyti naudoti įvairias ikonėles.

Apie Gohomego.com virusą

Dauguma Gohomego.com sąlygų ir nuostatų atrodo klaidinančios. Programa bando įrodyti, kad iš tiesų ji yra naudinga vartotojui. Ji siųlo įvairias paslaugas, pavyzdžiui, galimybę susirašinėti su Facebook draugais naudojantis įrankių juostą. Tai gali įtikinti kai kuriuos vartotojus, kad Gohomego.com iš tiesų gali būti naudingas. Tačiau mes tikrai šios programos nerekomenduojame ir siųlome laikytis nuo jos kuo atokiau.

Custom image 99a8dd95 for 1020

OurSearchers įrankių juosta yra labai toli nuo inovatyvaus naršyklės plėtinio. Nors ji naudoja įmantrius paaiškinimus taip bandydama atrodyti patikima programa, iš tiesų tai tik dar vienas būdas atverti kelius įvarioms infekcijoms. Gohomego.com aiškiai pasako, kad jis taps naujuoju jūsų pradžios puslapiu ir pagridnidu paieškos įrankiu. Šie pakeitimai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai nenaudoja tokių naršyklės plėtinių ilgą laiką. Anksčiau ar vėliau jiems šios programos pradeda trukdyti ir jie pradeda ieškoti būdų kaip jas pašalinti. Gohomego.com virusas taip pat nuolatos rodys įvairius reklaminius pranešimus, kuries gali peradresuoti vartotojus į pavojungus puslapius.

Kaip Gohomego.com virusas plinta

Gohomego.com virusas plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Vartotojai turėtų būti atsargesniais naršydami internete ir siųsdamiesi nemokamas programas iš interneto. Jei jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas, pašalinkite Gohomego.com virusą su Reimage, Spyhunter ar Hitma programa. Kaip tai padaryti rankiniu būdu rasite žemiau.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Gohomego.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

lapkričio 29, 2016 13:54, lapkričio 29, 2016 16:00

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-gohomego-com-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Gohomego.com virusas faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai