Globososo - Kaip pašalinti

Globososo

Globososo – tai programa kuri užgrobia naršyklę, pakeičia jūsų paiškos puslapį, pradžios puslapį ir netgi atidarius naują langą pateikia globososo.com. Jei įeisite į šį puslapį, pamatysite, akd jis atrodo kaip įprastas paiškos puslapis. Jame galite atlikti paišką internete, atvaizdų paiešką, naujienų paišką ir t.t. Globososo.com sukūrė Kingtale Technology Inc ir kompanija teigia, jog ši paiškos sistema suteikia geriausius paiškos rezultatus, paremtus Google, Yahoo ir Bing paiškos sistemomis.

Search.globososo.com yra susijęs su kitu naršyklės užgrobėju – Govome. Pastaroji programa priklauso Honkongo kompanijai Big Journey Technology Co., Ltd. Ji naudoja infospace.com paiškos sistemos agregatorių.

Kaip ir kiti naršyklės užgrobėjai, Globososo plinta kartu su nemokamomis programomis. Tai yra legalus būdas platinti programas ir vartotojai turėtų kaltinti tik patys save, jog buvo leido instaliuotis papildomai programai. Paprastai vartotojai instaliuodami programą gali kontroliuoti kokioms papildomoms programoms suteikti prieigą. Tačiau dauguma mūsų produktus instaliuoja skubėdami ir nekreipia daug dėmesio į instaliavimo žingsnius.

Mes rekomenduojame pašalinti Globososo virusą, jei aptikote šią programą savo kompiuteryje. Jei neesate labai patyręs kompiuterio vartotojas, geriausia būtų jei pašalintumėte Govome automatiškai, naudodami antikenkėjiška programą, pavyzdiui, Reimage ar Hitman Pro.

Norėdami pašalinti programą rankiniu būdu, ištrinkite Globososo iš Control Panel esančio programų sąrašo ir vadovaukitės žemiau pateikiamais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išintaliuokite viską kas yra susiję su Govome virusu.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ govome.com ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite globososo.com iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite globososo.com iš sąrašo.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Globososo ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Globososo ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-globososo-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.