Giant Savings - Kaip pašalinti

Giant Savings

Giant Savings tai reklaminė programa, kuri rodo daugybę nepageidaujamų pranešimų kol jūs naršote internete. Šią programą sukūrė Amazing Apps, o jos tikslas – reklamuoti įvairius reklaminius puslapius. Nors pati programa teigia, jog ji buvo sukurta padėti vartotojams sutaupyti pinigų apsipirkinėjant internetu, iš tiesų pagrindinis jos tikslas yra uždirbti pinigų iš reklaminių nuorodų.

Dar viena problema yra tai, kad labai dažnai Giant Savings yra instaliuojama į kompiuterius be vartotojų žinios. Ji gali būti atsiunčiama kartu su kitomis nemokamomis programomis, pavyzdžiui, 1ClickDownload, Yontoo ar FBPhotoZoom. Norėdami to išvengti, vartotojai turėtų skirti daugiau dėmesio nemokamų programų instaliavimui. Labai svarbu sekti kiekvieną instaliavimo žingsnį ir jei matote, jog programa bandu jums įpiršti dar vieną įrankį, neturėtumėt skubėti su tuo sutikti. Visada atsisakykite bet kokių jums nežinomų programų.

Taip pat svarbu žinoti, kad Giant Savings gali sekti jūsų naršymo įpročius. Tai nėra sąžininga veikla, o jei ši informacija bus parduota trečiosioms šalims, jūs galite būti įtraukti į daugybę kitų reklaminių kampanijų.

Norėdami pašalinti Giant Savings, praskanuokite savo kompiuterį naudodamiesi patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter, Hitman Pro ar kita patikima antispyware programa. Šios programos pašalins visas nepageidaujamas programas ir toliau galėsite įprastai naudotis savo kompiuteriu. Nepamirškite atnaujinti savo antispyware programos ir atsisiūsti jos naujausią versiją.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Giant Savings ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Giant Savings ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Giant Savings pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.