Websearch.flyandsearch.info Virusas - Kaip Pašalinti?

 

Websearch.flyandsearch.info virusas tai naršyklės užgrobėjas galintis infekuoti Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Programa dažniausiai atsisiunčiama į kompiuterius kartu su įvairiomis nemokamomis programomis. Vos patekus į jūsų naršyklę, ji pakeičia jūsų pradžios puslapį ir paieškos sistemą. Websearch.flyandsearch.info nepateikia patikimų paieškos rezultatų, o vietoj to įtraukia daugybę reklaminių puslapių ir rodo įvairius reklaminius pranešimus.

Pagrindinis Websearch.flyandsearch.info viruso tikslas yra reklamuoti komercinius puslapius. Jis siekia sukurti didesnį puslapių lankomumą ir pagerinti jų pasiekiamumą paieškos rezultatuose. Atminkite, kad tokios programos gal peradresuoti į pavojingus puslapius, kur jūsų kompiuteris gali būti lengvai užkrėstas.

Norėdami išvengti Websearch.flyandsearch.info viruso, atkreipkite dėmesį į tai kokias programas instaliuojate. Taip pat nepamirškite sekti instaliavimo žingsnių ir neleisti instaliuoti jokių nežinomų programų. Tai geriausias būdas išvengti įvairių nepageidaujamų programų.

Jei jūsų naršyklės jau buvo užkrėstos, kuo skubiau pašalinkite Websearch.flyandsearch.info virusą. Eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Websearch.flyandsearch.info virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Kaip pašalinti Websearch.flyandsearch.info virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite Websearch.flyandsearch.info iš sąrašo.

Kaip pašalinti Websearch.flyandsearch.info virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti Websearch.flyandsearch.info virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti Websearch.flyandsearch.info virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

Įrankiai Websearch.flyandsearch.info virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Flyandsearch Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Websearch.flyandsearch.info virusas ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
liepos 22, 2014 13:53, liepos 22, 2014 13:53
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *