FBI Ransomware - Kaip Pašalinti?

 

FBI Ransomware tai agresyvi programa, kuri plinta internete ir slepiasi už FTB (Federalinio tyrimų biuro) vardo (angl. FBI). Programa blokuoja kompiuterius ir teigia, jog jų vartotojai pažeidė įstatymus ko pasekoje turi susimokėti baudą. Paprastai vartootjai kaltinami pažeidę autorių teises (naudojasi ar platina nelegalią muziką, filmus, programas ir t.t.) ar platina pornografinius failus. FBI Ransomware bando išgasdinti vartotojus, jos nesusimokėjus baudos, jiems teks susidurti su rimtesnėmis problemomis.

Programa visiškai užblokuoja jūsų kompiuterį ir neleidžia naudotis jokiomis esančiomis programomis ar atlikti kitokius veiksmus. Taip FBI ransomware pasilengvina savo užduoti, nes neturint jokios galimybės naudotis kompiuteriu, išvilioti pinigus yra žymiai paprasčiau. Baudą prašoma sumokėti naudojantis Moneypak mokėjimų sistema ir ji paprastai siekia 100-200 JAV dolerių, priklausomai nuo programos versijos. FBI ransomware taip pat teigia, kad sumokėjus baudą, kompiuteris bus atblokuotas už 1-48 valandų.

Akivaizdu, kad tai netikra programa, nes FTB niekada nesinaudotų tokiais būdais įspėti apie jūsų nusižengimus. Be to, baudos niekada nebūtų įmanoma sumokėti naudojantis išnakstinio mokėjimo kortelėmis. Tai virusas, kurį sukūrė internetiniai nusikaltėliai tam, kad lengvai išviliotų iš kompiuterių vartotojų pinigus. Pašalinkite FBI ransomware vos aptikę šia programą savo kpmiuteryje.

Kadangi programa visiškai blokuoja kompiuterį ir neleidžia naudotis jokiomis programomis, pašalinti šį virusą nėra lenga. Jei kompiuteryje turite daugiau nei vieną paskirtį, FBI Ransomware galite pašalinti prisijungę prie neinfekuotos paskyros. Praskanuokite savo kompiuterį anti-kenkėjiška programa, pavyzdžiui, Malwarebytes ar Hitman Pro.

 1. Perkraukite kompiuterį ir jam besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 2. Pasirinkite Safe Mode with Networking.
 3. Paleiskite MSConfig.
 4. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias progragramas esančias Application Data.
 5. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 6. Praskanuokite kompiuterį pasirinkta anti-kenkėjiška programa.

Jei negalite naudotis Safe Mode, pabandykite perkrauti kompiuterį naudodami Safe Mode with Command Prompt Only.

 1. Perkraukite kompiuterį pasirinkę Safe Mode with Command Prompt Only. FBI Ransomware neturėtu pasileisti.
 2. Paleiskite regedit. Paiškoje įveskite Winlogon.
 3. Shell langelyje turėtų būti nurodyta Explorer.exe arba jis turėtų būti tusčias. Jei jame nurodyta kas nors kita, pakeiskite į Explorer.exe.
 4. Išsaugokite pakeitimus ir perkraukite kompiuterį pasirinkę Safe Mode with Networking.
 5. Paleiskite MSConfig ir pašalinkite visas nereikalingas pradžios įvestis. Dar kartą perkraukite kompiuterį. FBI Ransomware neturėtų pasileisti.
 6. Praskanuokite kompiuterį pasirinkta anti-kenkėjiška programa.

Jei virusas neleidžia atlikti prieš tai nurodytų veiksmų, pabandykite pašalinti FBI Ransomware naudodami Hitman Pro Kickstarter USB.

 1. Norėdami pašalinti FBI Ransomware naudodami šį metodą, jums reikės neinfekuoto kompiuterio arba USB rakto.
 2. Parsisiųskite Hitman Pro ir paleiskite šią programą, naudodami USB arba kitą kompiuterį.
 3. Vadovaukitės programos nurodymais.
 4. Išjunkite infekuotą kompiuterį. Įdėkite USB, įjunkite kompiuterį ir paspauskite DEL.
 5. Pasirinkite Booting order settings (priklausomai nuo kompiuterio) ir pasirinkite USB kaip pradinę parinktį.
 6. Išsaugokite nustatymus ir išeikite.
 7. Vadovaukitės ekrane pasirodžiusiais nurodymais.
 8. Kompiuteriui užsikrovus, turėtumėt turėti galimybę įprastai naudotis kompiuteriu. Praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes arba Hitman Pro programa.
 9. Išimkite USB ir perkraukite kompiuterį įprastu būdu.

Įrankiai FBI Ransomware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į FBI Ransomware ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis FBI Ransomware pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from FBI ransomware
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
spalio 23, 2013 17:16, spalio 23, 2013 17:16
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *