Dts.search-results.com - Kaip Pašalinti

Parašė         spalio 14, 2013 16:55          0
 

Dts.search-results.com tai naršyklės užgrobėjas, kuris atakuoja Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Programa infiltruojasi į atsitiktinius kompiuterius krtu su nemokamomis programomis, kurias galite atsisiųsti iš interneto. Tai populiarus būdas tokių programų kūrėjams platinti savo produktus.

Dts.search-results.com virusas pakeičia jūsų naršyklės pradžios puslapį ir paieškos programą. Ji neprašo vartotojo leidimo atlikti šiuos pakeitimus ir jūs juo pastebėsite tik tada kai programa sėkmingai apsistos jūsų kompiuteryje. Labiausiai erzina tai, kad ši programa sukelia daugybę peradresavimų į komercinius puslapius, o tai trukdo normaliam darbui kompiuteriu. Dts.search-results.com virus tikslas yra sukurti lankomumą tam tikruose puslapiuose, pareklamuoti Ask paieškos sistemą ir surinkti informacijos apie vartotojų naršymo įpročius. Programa įrašo jūsų naršymo istoriją, bei siunčia informaciją trečiosioms šalims, kur ši medžiaga gali būti panaudojama marketingo tikslais.

Jei norite išvengti tokių programų, turėtumėte būti labai atsargūs instaliuodami nemokamas programas. Sekite kiekvieną instaliavimo žingsnį ir bandykite aptikti programas, kurios yra pridėtos prie pagrindinės programos. Labai dažnai papildomos programos yra instaliuojamos automatiškai, neatsiklausus kompiuterio vartotojo. Pašalinkite Dts.search-results.com virusą vos aptikus jo veiklą savo kompiuteryje.

 1. Pašalinkite visas programas susijusias su Dts.search-results.com ir kitas programas, kurios buvo instaliuotos tuo metu kai pastebėjote Dts.search-results.com viruso veiklą.
 2. Praskanuokite kompiuterį su ir pašalinkite visus trojanus, kurie galėjo instaliuoti Dts.search-results.com virusą.
 3. Sutvarkykite naršyklės nustatymus.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Dts.search-results.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Search-results ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Dts.search-results.com pašalinimas

 
 

Dts.search-results.com ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

spalio 14, 2013 16:55, spalio 14, 2013 16:55

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-dts-search-results-com-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Dts.search-results.com faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai