Dts.search-results.com - Kaip pašalinti

Dts.search-results.com

Dts.search-results.com tai naršyklės užgrobėjas, kuris atakuoja Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Programa infiltruojasi į atsitiktinius kompiuterius krtu su nemokamomis programomis, kurias galite atsisiųsti iš interneto. Tai populiarus būdas tokių programų kūrėjams platinti savo produktus.

Dts.search-results.com virusas pakeičia jūsų naršyklės pradžios puslapį ir paieškos programą. Ji neprašo vartotojo leidimo atlikti šiuos pakeitimus ir jūs juo pastebėsite tik tada kai programa sėkmingai apsistos jūsų kompiuteryje. Labiausiai erzina tai, kad ši programa sukelia daugybę peradresavimų į komercinius puslapius, o tai trukdo normaliam darbui kompiuteriu. Dts.search-results.com virus tikslas yra sukurti lankomumą tam tikruose puslapiuose, pareklamuoti Ask paieškos sistemą ir surinkti informacijos apie vartotojų naršymo įpročius. Programa įrašo jūsų naršymo istoriją, bei siunčia informaciją trečiosioms šalims, kur ši medžiaga gali būti panaudojama marketingo tikslais.

Jei norite išvengti tokių programų, turėtumėte būti labai atsargūs instaliuodami nemokamas programas. Sekite kiekvieną instaliavimo žingsnį ir bandykite aptikti programas, kurios yra pridėtos prie pagrindinės programos. Labai dažnai papildomos programos yra instaliuojamos automatiškai, neatsiklausus kompiuterio vartotojo. Pašalinkite Dts.search-results.com virusą vos aptikus jo veiklą savo kompiuteryje.

 1. Pašalinkite visas programas susijusias su Dts.search-results.com ir kitas programas, kurios buvo instaliuotos tuo metu kai pastebėjote Dts.search-results.com viruso veiklą.
 2. Praskanuokite kompiuterį su ir pašalinkite visus trojanus, kurie galėjo instaliuoti Dts.search-results.com virusą.
 3. Sutvarkykite naršyklės nustatymus.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Dts.search-results.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Dts.search-results.com virusą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Dts Search Results Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Dts Search Results Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Dts.search-results.com pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-dts-search-results-com-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.