Dosearches.com Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         liepos 15, 2016 12:48          0
 

Dosearches.com virusas tai naršykles užgrobėjas, kuris gali instaliuotis vartotojui nežinant į atsitiktines naršykles. Iš tiesų vartotojai gali aptikti šį virusą dar prieš jam instaliuojantis. Daugelis mūsų nekreipiame daug dėmesio į instaliavimo procesus ir taip praleidžiame daugybe nepageidaujamų programų. Tokios programos kaip Dosearches.com virusas paprastai instaliuojamos kartu su įvairiomis nemokamomis programomis.

Vos patekęs į naršyklę Dosearches.com virusas pakeičia jūsų pasirinktą pradžios puslapį ir paieškos puslapį. Nors Dosearches.com atrodo kaip ir dauguma kitų paieškos sistemų, programa tinkamai neatlieka paieškos sistemos funkcijų. Programa į paieškas įtraukia daugybė komercinių puslapių ir vartotojai yra nuolatos peradresuojami į nepageidaujamus puslapius. Be to, šie pakeitimai atliekami be vartotojo sutikimo.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad Dosearches.com virusas gali sekti jūsų naršymo įpročius ir stebėti kokiuose puslapiuose jūs dažniausiai lankotės, bei kokias paieškas atliekate. Vėliau šie duomenys gali būti persiunčiami trečiosioms šalims ir panaudojami komerciniais tikslais.

Norėdami pašalinti Dosearches.com virusą, visų pirma, išinstaliuokite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Dosearches.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Reimage, Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Dosearches.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Dosearches.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Dosearches.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

lapkričio 25, 2013 17:10, liepos 15, 2016 12:48

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-dosearches-com-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dosearches.com virusas faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai