Doko-search.com virusas - Kaip pašalinti

Doko-search.com virusas

Doko-search.com virusas tai naršyklės užgrobėjas galintis infekuoti Internet Explorer, Mozilla Firefox bei Google Chrome. Paprastai jis instaliuojamas kartu su kitomis programomis, o kompiuterio vartotojas net nežino apie šią programą tol, kol ji nepradeda kenkti jo darbui kompiuteriu. Programa pakeičia jūsų pradžios puslapį bei paieškos programą į doko-search.com. Nors šis tinklapis nėra pavojingas, jis peradresuoja vartotojus į įvairius komercinius puslapius, kurie gali būti pavojingi jūsų kompiuterio saugumui.

Vienas iš Doko-search.com viruso tikslų – rinkti informaciją apie kompiuterių vartotojų naršymo įpročius, pavyzdžiui, kokios informacijos jie ieško internete. Vėliau tai gali būti panaudota įvairiems marketingo tikslams. Doko-search.com taip pat įtraukia daugybė reklaminių puslapių į jūsų paieškos rezultatus. Šios programos kūrėjai uždirba pinigus už šių puslapių reklamavimą.

Pašalinti tokias programas nėra lengva. Paprastai neužtenka tik pašalinti Doko-search.com viruso iš Control Panel ir šis puslapis vis tiek rodomas kaip jūsų pradžios bei paieškos puslapis. Norėdami pašalinti Doko-search.com virusą, išinstaliuokite programą iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Doko-search.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Doko-search.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Doko Search Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Doko Search Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Doko-search.com virusas pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-doko-search-com-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.