Doko-search.com Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         vasario 19, 2014 16:49          0
 

Doko-search.com virusas tai naršyklės užgrobėjas galintis infekuoti Internet Explorer, Mozilla Firefox bei Google Chrome. Paprastai jis instaliuojamas kartu su kitomis programomis, o kompiuterio vartotojas net nežino apie šią programą tol, kol ji nepradeda kenkti jo darbui kompiuteriu. Programa pakeičia jūsų pradžios puslapį bei paieškos programą į doko-search.com. Nors šis tinklapis nėra pavojingas, jis peradresuoja vartotojus į įvairius komercinius puslapius, kurie gali būti pavojingi jūsų kompiuterio saugumui.

Vienas iš Doko-search.com viruso tikslų – rinkti informaciją apie kompiuterių vartotojų naršymo įpročius, pavyzdžiui, kokios informacijos jie ieško internete. Vėliau tai gali būti panaudota įvairiems marketingo tikslams. Doko-search.com taip pat įtraukia daugybė reklaminių puslapių į jūsų paieškos rezultatus. Šios programos kūrėjai uždirba pinigus už šių puslapių reklamavimą.

Pašalinti tokias programas nėra lengva. Paprastai neužtenka tik pašalinti Doko-search.com viruso iš Control Panel ir šis puslapis vis tiek rodomas kaip jūsų pradžios bei paieškos puslapis. Norėdami pašalinti Doko-search.com virusą, išinstaliuokite programą iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Doko-search.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Doko-search.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Doko-search.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Doko-search.com virusas pašalinimas

 
 

Doko-search.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

vasario 19, 2014 16:49, vasario 19, 2014 16:49

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-doko-search-com-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Doko-search.com virusas faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai