Delta Search virusas - Kaip pašalinti

Delta Search virusas

Delta Search tai kenkėjiška programa, kuri nuolatos peradresuoja į delta-search.com puslapį. Programa priskiriama naršyklės užgrobėjams ir siekia padidinti tam tikrų puslapių lankomumą. Ji taip pat gauna pelno nuolat rodydama įvairius skelbimus, kai vartotojai naršo internete. Delta Search instaliuojama kartu su kitomis programomis ir vartotojas apie tai dažniausiai net nežino. Tai, kad programa nuolat įsiterpia į vartotojo darbą tik parodo, kad Delta Search yra kenksminga programa.

Visų pirma ji pakeičia kai kuriuos naršyklės nustatymus. Jis pakeičia jūsų pasirinktą pradinį puslapį, paieškos programą ir dar kai kuriuos nustatymus. Turėtumėte žinoti, kad Delta Search taip pat gali instaliuoti kitų kenkėjiškų programų, kurios gali sukelti dar blogesnių pasėkmių.

Pašalinkite Delta Search virusą tuoj pat kai pastebėsite šią programą savo kompiuteryje. Mes rekomenduojame praskanuoti užkrėstą kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Malwarebytes Anti-Malware ar Hitman Pro. Nepamirškite rankiniu būdu iš naujo nustatyti savo naršyklės nustatymus (pakeisti pradžios puslapį bei paiškos progamą). Apažioje pateikiame instrukcijas kaip pašalinti Delta Search virus.

Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su Delta Search susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Delta-search.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Delta Search ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Delta Search Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Delta Search Virus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Delta Search virusas pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-delta-search-hijacker

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.