Delta Search Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         birželio 1, 2018 18:50          0
 

Delta Search tai kenkėjiška programa, kuri nuolatos peradresuoja į delta-search.com puslapį. Programa priskiriama naršyklės užgrobėjams ir siekia padidinti tam tikrų puslapių lankomumą. Ji taip pat gauna pelno nuolat rodydama įvairius skelbimus, kai vartotojai naršo internete. Delta Search instaliuojama kartu su kitomis programomis ir vartotojas apie tai dažniausiai net nežino. Tai, kad programa nuolat įsiterpia į vartotojo darbą tik parodo, kad Delta Search yra kenksminga programa.

Visų pirma ji pakeičia kai kuriuos naršyklės nustatymus. Jis pakeičia jūsų pasirinktą pradinį puslapį, paieškos programą ir dar kai kuriuos nustatymus. Turėtumėte žinoti, kad Delta Search taip pat gali instaliuoti kitų kenkėjiškų programų, kurios gali sukelti dar blogesnių pasėkmių.

Pašalinkite Delta Search virusą tuoj pat kai pastebėsite šią programą savo kompiuteryje. Mes rekomenduojame praskanuoti užkrėstą kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Malwarebytes Anti-Malware ar Hitman Pro. Nepamirškite rankiniu būdu iš naujo nustatyti savo naršyklės nustatymus (pakeisti pradžios puslapį bei paiškos progamą). Apažioje pateikiame instrukcijas kaip pašalinti Delta Search virus.

Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su Delta Search susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Delta-search.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Delta Search ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Delta Search Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Delta Search virusas pašalinimas

 
 

Delta Search virusas ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugpjūčio 28, 2013 11:10, birželio 1, 2018 18:50

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-delta-search-hijacker

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Delta Search virusas faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai