Delta-homes.com - Kaip Pašalinti

Parašė         birželio 30, 2017 15:52          0
 

Delta-homes.com tai paieškos užgrobėjas, kuris plinta per įvairias nemokamas programas. Tai dalis Delta Search tinklo – tiesiog tai yra atskiras domenas, naudojantis tą pačią programinę įrangą. Delta-homes.com bando uždirbti pinigų iš įvairių reklamų, privarsdami kompiuterių vartotojus paspausti ant rodomų pranešimų. Programa gali užgrobti jūsų Internet Explorer, Mozilla Firefox arba Google Chrome naršykles. Ji pakeičia jūsų pradžios puslapį bei pagrindinį paieškos puslapį į Delta-homes.com ir atlieka kitus pakeitimus. Dėl to kaip programa platinama, ji laikoma potencialiai nepageidaujama programa.

Nors Delta-homes.com nėra laikoma virusu, ši programa gali lengvai užkrėsti jūsų kompiuterį. Vos pastebėję jos veiklą, naršydami internetepajusite daugybę peradresavimų. Jūs galite būti nukelti į pavojingus puslapius, kur lengvai apkrėsite savo kompiuterį. Be to, Delta-homes.com renka informaciją apie jūsų naršymo internete įpročius ir vėliau ją gali panaudit kitais reklaminiais tikslais.

delta-homes-com

Venkite tokių programų skirdami daugiau dėmesio nemokamomų programų instaliavimui. Visuomet tikrinkite ar jūsų intaliuojama programa nebando atsiųsti dar kokių nors programų. Tai galite pamatyti instaliavimo žingsniū metu. Pašalinkite Delta-homes.com, vos pastebėję šios programos veiklą savo kompiuteryje.

Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su Delta-homes.com susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Delta-homes.com iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Delta-search.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Delta-homes.com iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Delta-homes.com iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Delta-homes.com ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Delta-homes.com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Delta-homes.com ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

lapkričio 6, 2013 17:30, birželio 30, 2017 15:52

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-delta-homes-com

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Delta-homes.com faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai