Crawler.com Virusas - Kaip Pašalinti?

 

Crawler.com virusas tai naršėykls užgrobėjas, kuris gali instaliuotis į Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome, be vartotojų žinios. Šios programos tikslas yra reklamuoti tam tikrus puslapius, gerinti jų lankomumą ir taip uždirbti pinigų. Nors programa tiesiogiai nekenkia jūsų kompiuteriui, ji laikoma potencialai nepageidaujama dėl to, kad patenka į kompiuterius be vartotojų leidimo.

Crawler.com virusas yra instaliuojamas kartu su įvairiomis nemokamomis programomis, kurias galima parsisiųsti iš interneto. Šį naršyklės užgrobėją galite pastebėti, instaliavę nemokamus muzikos grotuvus, PDF kūrimo programas ir t.t. Norėdami to išvengti, turėtumėti atkreipti dėmesį į nemokamų programų instaliavimo žingsnius. Paprastai vienas jų nurodo visas papildomas programas, kurios yra siūlomos instaliuoti kartu.

Vos patekęs į jūsų kompiuterį, Crawler.com virusas pakeičia jūsų paieškos ir pradžios puslapius į www2.crawler.com. Nors šis puslapis atrodo kaip ir dauguma kitų paieškos sistemų, jei bandysite jame atlikti paiešką, pastebėsite, akd jis įtraukia daugybę reklaminių puslapių. Tai trukdo normaliam darbui internete. Be to, paspaudę ant kenksmingos nuorodos, galite užkrėsti savo kompiuterį.

Norėdami pašalinti Crawler.com virusą, eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Crawler.com virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Kaip pašalinti Crawler.com virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite Crawler.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Crawler.com virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti Crawler.com virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti Crawler.com virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

Įrankiai Crawler.com virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Crawler.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Crawler.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
birželio 11, 2014 17:20, birželio 11, 2014 17:22
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *