“Continue To Save” Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         vasario 22, 2018 11:21          0
 

“Continue to Save” virusas – tai našyklės programa, kuri rodo daugybę skelbimų ir kitų nepageidaujamų pranešimų vartotojams naršant internete. Tai gali būti įvairios žinutės siūlančios nuolaidas ir kuponus gauti specialius pasiūlymus ir įsigyti vieną ar kitą daiktą pigiau. Kai vartotojai apsilanko puslapyje susijusiame su šia programa, ji atpažįsta šį puslapį ir rodo atitinkamus pranešimus. Štai kas teigiama oficialiame šios programos puslapyje:

If there are applicable coupons, deals, or special offers available, it will make all reasonable business efforts to display an alert with the coupons, unless the website has opted out.

“Continue to Save” pranešimus lengva atskirti, nes kiekvienas jų turi atitinkamą užrašą ir programos logotipą. Kompiuterių vartotojai skundžiasi, kad šių pranešimų praktiškai neįmanoma sustabdyti ir jie trukdo normaliam darbui kompiuteriu.

Nors “Continue to Save” nėra pavojinga programa, jos egzistavimas jūsų kompiuteryje kelia riziką būti užkrėstiems. Be to, ji gali instaliuoti papildomas trečioms šalims priklausančias programas, pavyzdžiui, naršyklių užgrobėjus, kurie pakeičia pradžios puslapius, paieškos sistemas ir t.t.

Lengviausias būdas pašalinti „COntinue to Save“ virusą yra pašalinti ją iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Tuvaro. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Reimage, Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite „Continue to Save“ iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į “Continue To Save” Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

“Continue to Save” virusas ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

gruodžio 13, 2013 16:43, vasario 22, 2018 11:21

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-continue-to-save-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Continue to Save” virusas faktai
Tipas: Reklaminės programos