BrowseFox - Kaip pašalinti

BrowseFox

BrowseFox – tai reklaminė programa, kuri gali patekti į Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Google Chrome ar Safari naršykles. Programa rodo daugybę reklaminių pranešimų, kuriose matomi įvairūs kuponai, nuolaidos ar panašūs pasiūlymai, naudingi žmonėms apsipirkinėjantiems internetu. Paprastai šie pranešimai matomi įvairiose elektroninėse parduotuvėse. Tai padidina šansus, kad kompiuterių vartotojai susidomės ir spustelės ant vienos ar kitos reklamos.

Iš tiesų BrowseFox buvo sukurta uzdirbti pinigus. Programa reklamuoja įvairius internetinius puslapius ir taip uzdirba pelną reklaminių programų kūrėjams. Programa taip pat pagerina šių puslapių lankomumą. Kai kurie vartotojai vadina BrowseFox virusu, bet tai nėra tiesa. Iš tiesų tai tik dar viena potencialiai nepageidaujama programa.

Programa gali patekti į jūsų kompiuterį tuo metu kai jūs siunčiatės įvairias nemokamas programas iš interneto. Kaskart instaliuodami naują programą, įsitikinkite, kad ji automatiškai neinstaliuos jokios papildomos nepageidaujamos programos.

Jei BrowseFox jau buvo įdiegta į jūsų kompiuterį, nedelsdami ją pašalinkite. Iš pradžių pašalinkite šią programą iš valdymo panelėje esančio programų sąrašo. Tuomet nepamirškite patikrinti visus jūsų naršyklėje esančius plėtinius. Jei negalite rasti BrowseFox, praskenuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Tuomet sutvarkykite naršyklių nustatymus.

Išinstaliuokite BrowseFox komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite BrowseFox arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite BrowseFox iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Browsefox ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Browsefox ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-browsefox

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.