Boaxxe - Kaip pašalinti

Boaxxe

Boaxxe tai adware programa, kuri gali būti instaliuojama kaip naršyklės plėtinys Google Chrome and Mozilla Firefox. Ji patenka į kompiuterius kartu su įvairiomis nemokamomis programomis, pavyzdžiui, muzikos ar vaizdo grotuvais, PDF kūrimo programomis ir t.t. Vos patekus į kompiuterį, programa pakeičia kai kuriuos naršyklių nustatymus ir siekia reklamuoti įvairius internetinius puslapius, peradresuodami vartotojus jiems atliekant paieškas, naudojantis Google, Bing, Yahoo ar kitas paieškos sistemas.

Nepaisant to kokį paieškos įrankį naudosite, Boaxxe pateiks paieškos rezultatus iš searchpagex.or ar searchpagex.com vietoj įprastų paiškos sistemų. Jei paspausite ant paieškoje pateiktų nuorodų, būsite peradresuojami per click.dealshark.com ar kitus reklaminius tinklus. Be to, Boaxxe gali rodyti įvairius reklaminius pranešimus, siūlyti dalyvauti apklausose ir t.t. Paspaudus ant šių pranešimų, būsite peradresuojami į vieną iš šio adware reklamuojamų puslapių. Mes rekomenduojama pašalinti Boaxxe vos pastebėjus šios programos veiklą jūsų kompiuteryje.

Norėdami pašalinti Boaxe, praskanuokite savo kompiuterį naudodamiesi patikima antispyware programa, pavyzdžiui, , Hitman Pro ar kita patikima antispyware programa. Šios programos pašalins visas nepageidaujamas programas ir toliau galėsite įprastai naudotis savo kompiuteriu. Nepamirškite atnaujinti savo antispyware programos ir atsisiūsti jos naujausią versiją.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Boaxxe ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Boaxxe ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Boaxxe pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.