BizzyBolt - Kaip pašalinti

BizzyBolt

BizzyBolt tai adware programa, kuri buvo sukurta reklamuoti įvairius komercinius puslapius. Ji gali b9ti įdiegta Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome naršyklėse. Programa rodo daugybę iššokančių pranešimų, kuriuose galite rasti kopunus ir nuolaidas ėvairiems daiktams įsigyti. Jie paprastai matomi apsipirkti skirtuose puslapiuose, pavyzdžiui, Amazon ar Ebay. Nenuostabu, kad daugybė vartotojų susigundo ir paspaužia ant šių pranešimų, tikėdamiesi gaut geras nuolaidas.

Tačiau tai nėra pagrindinis BizzyBolt tikslas. Iš tiesų programa bando padidinti tam tikrų puslapių lankomumą. Taigi kiekvienas pranešimas turi nuorodas į šiuos puslapius ir vos vartotojui paspaudus ant šių pranešimų, jis yra peradresuojamas į įvairius komercinius puslapius. BizzyBolt taip pat gali rinkti informaciją apie vartotojų naršymo įpročius ir vėliau panaudoti šiuos duomenis reklaminiais tikslais.

Norėdami išvengti tokių programų, turėtumėte būti atsargesni kai diegiate įvairias nemokamas programas. Niekuomet nesutikite instaliuoti jokių nežinomų programų. Jas galite pastebėti instaliavimo proceso metu. Norėdami pašalinti BizzyBolt, praskanuokite savo sistemą su patikima programa, pavyzdžiui, Spyhunter ar Hitman Pro. Taip užtikrinsite, kad jūsų kompiuteryje nėra jokių nepageidaujamų ar kenkėjiškų programų.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Bizzybolt ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Bizzybolt ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis BizzyBolt pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.