Bizcoaching - Kaip pašalinti

Bizcoaching

Bizcoaching tai programa nuolatos rodanti daugybę iššokančių pranešimų infekuotų kompiuterių naršyklėse. Programa buvo sukurta tam, kad pritrauktų daugiau lankytojų tam tikriems puslapiams. Ji peradresuoja kompiuterių vartotojus į šiuos puslapius, jiems paspaudus ant vieno iš Bizcoaching pranešimų. Pranešimai iššoka kai vartotojai naudojasi viena iš šių naršyklių: Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome.

Programa dažniausiai infekuoja kompiuterius kai vartotojai siunčiasi kokias nors nemokamas programas iš interneto. Tai vienas populiariausių būdų reklamuoti naujas programas. Tačiau tai nėra labai sąžininga. Nors vartotojai gali atsisakyti instaliuoti Bizcoaching, dažnai jie atidžiai neseka kiekviena instaliavimo žingsnio ir nepastebi papildomų programų, kurios vėliau instaliuojamos automatiškai.

Jei pastebėjote kokių noros pranešimų iš Bizcoaching savo kompiuteryje, tikriausiai buvote infekuoti kokios nors adware programos. Nors tai nėra pavojingas virusas, Bizcoaching trukdo normaliam darbui kompiuteriu. Atminkite, akd tokios programos gali rinkti informaciją apie jūsų naršymo internete įpročius ir vėliau panaudoti šią informaciją reklaminiais tikslais. Rekomenduojama pašalinti Bizcoaching vos tik pastebėjus jos veiksmus savo kompiuteryje.

Visų pirma pašalinkite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel.  Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Bizcoaching iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Bizcoaching ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Bizcoaching ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Bizcoaching pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.