Better Deals Pranešimas - Kaip Pašalinti

Parašė         sausio 23, 2014 17:17          0
 

Jei neseniai pastebėjote Better Deals pranešimus pasirodančius jūsų kompiuterio ekrane, turite nedelsiant pašalinti šių pranešimų šaltinį – adware programą, kuri galėjo instaliuotis jums besisiunčiant kokią nors nemokamą programą iš interneto. Tai vienas iš populiariausių būtų instaliuoti įvairias nepageidaujamas programas.

Better Deals pranešimai matomi besilankant atsitiktiniuose puslapiuose, naudojant Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome naršykles. Paspaudus ant šių pranešimų, jūs būsite peradresuoti į vieną komercinių puslapių, kuriuos šie pranešimai bando reklamuoti. Iš tiesų Better Deals pranešimai buvo sukuti tam, kad jų kūrėjai uždirbtų pinigų iš affiliate nuorodų. Visgi vartotojams tai gali sukelti daugybę nepatogumų.

Norėdami išvengti Better Deals ir panašių programų, visuomet sekite instaliavimo žingsnius kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto. Daugybė adware programų yra instaliuojamos kartu su nemokamais grotuvais, PDF kūrimo programomis ir t.t. Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad Better Deals pranešimai pasirodo kartu su Superfish, Yontoo, FBPhotoZoom bei 1ClickDownload programomis.

Norėdami pašalinti Better Deals pranešimus, praskanuokite savo kompiuterį naudodamiesi patikima antispyware programa, pavyzdžiui, SpyhunterHitman Pro ar kita patikima antispyware programa. Šios programos pašalins visas nepageidaujamas programas ir toliau galėsite įprastai naudotis savo kompiuteriu. Nepamirškite atnaujinti savo antispyware programos ir atsisiūsti jos naujausią versiją.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Better Deals Pranešimas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Better Deals pranešimas pašalinimas

 
       
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

sausio 15, 2014 17:12, sausio 23, 2014 17:17
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Better Deals pranešimas faktai
Tipas: Reklaminės programos