Babylon - Kaip pašalinti

Babylon

Babylon yra vertimo įrankių rinkinys, kurį sukūrė Babylon LTD. Šių programų pagalba galima versti įvairius tekstus į kitas kalbas. Į šį rinkinį įeina ir Babylon įrankių juosta, kuri pakeičia paieškos puslapį jūsų naršyklėje į search.babylon.com. Instaliavimo metu taip pat gali būti įdiegtos kitos įrankių juostos.

Kodėl Babylon įrankių juosta vadinama nepageidaujama?

  1. Babylon įrankių juosta užgrobia vartotojų paieškas. Paieškos puslapis pakeičiamas be jokios priežasties, kuri galėtų pagerinti jūsų paieškų rezultatus. Jis pakeičiamas tik finansiniais sumetimais. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės vadina šią programą virusu.
  2. Ši įrankių juosta pilnai neišsiinstaliuoja. Ji taip pat neišsaugo buvusio paieškos puslapio nustatymų, dėl to, išinstaliavę, turesite juos nustatyti rankiniu būdu. Tai kenkėjiška programa.
  3. Babylon programinė įranga platinama su su ja nesusijusiomis prgramomis, kurios vėliau rodo įvairias popup žinutes, kuponus ir t.t. Ji taip pat gali būti platinama su kitomis neaiškiomis programomis.
  4. Mes matėme atvejų, kai vartotojai patyrė Babylon peradresavimus patys neinstaliavę šios programos, dėl to, kyla įtarimų, kad programą gali platinti malware kūrėjai, siekdami uždirbti pinigų.

Kaip pašalinti Babylon įrankių juostą?

Nors Babylon įrankių juosta nėra virusas, mes vis tiek rekomnduojame pašalinti ją daugeliu atvejų. Palikite ją savo naršyklėje tik tuo atveju, jei patys ją instaliavote. Tai taikoma daugumai įrankių juostų.

Kaip pašalinti Babylon ir sustabdyti peradresavimus

Jei negalis išinstaliuoti Babylon iš Control Panel, mes recomenduojame praskanuoti kompiuterį su  Spyhunter ar Spybot S&D. Šios programos aptiks ir daugumą kitų neaiškių įrankių juostų ar kitų programų. Jei naudojate Internet Explore, nustatymus galite sutvarkyti per Tools -> Internet Options -> Programs -> Extensions. Jei naudojate Firefox, per Firefox -> Add-ons menu.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Babylon ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Babylon ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Babylon pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-babylon-toolbar

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.