Attentive Antivirus - Kaip Pašalinti?

 

Attentive Antivirus tai netikra antivirusinė programa, kuri priklauso WinWebSec virusų šeimai ir yra tiesioginis System Doctor 2014 klonas. Šie virusai turi tokią pačią išvaizdą ir taip pat veikia. Abi programos infekuoja kompiuterius trojanų pagalba, per užgrobtus puslapius ar kenkečius skelbimus internete. Pirmiausia programa pateikia netikrą įspėjamąjį pranešimą, teigiantį, kad Windows sistemoje yra aptikta problema susijusi su jūsų privatumu. Žinutėje taip pat teigiama, kad programa instaliuos antivirusinę programą, nors iš tiesų netikra antivirusinė programa buvo instaliuota jau anksčiau. Po to Attentive Antivirus rodo daugybę iššokančių pranešimų ir įspėjimų tam, kad išgasdinti kompiuterio vartotoją ir priversti jį įsigyti pilną programos versiją. Dauguma programų bus blokuojamos.

Štai keletas Attentive Antivirus pranešimų:

Warning! Infected file detected
Location: File System
Suspicious activity detected in the application cmd.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application xxx.exe has been temporarily restricted.

Warning! Network attack attempt detected.
We strongly recommend activating full edition of Attentive Antivirus for repairing threats.

 

Jūs galite ignoruoti šias žinutes, nes visi virusai, kuriuos aptinka Attentive Antivirus yra netikri. Tačiau tai pavojinga programa, galinti instaliuoti dar daugiau pavojingų programų į jūsų kompiuterį. Dėl to rekomenduojama pašalinti Attentive Antivirus.

Kaip pašalinti Attentive Antivirus

  1. Perkraukite sistemą, kompiuteriui besikraunant kelis kartus paspauskite F8. Atsiradusiame meniu pasirinkite Safe Mode with Networking.
  2. Prisijunkite prie savo paskyros.
  3. Paleiskite msconfig. Uždrauskite paleidinėti bet kokias programas esančias ProgramData ar Application Data aplankuose.
  4. Parsisiųskite http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ar kitą antikenkėjišką programą tam atvejui, jei perkrovus kompiuterį įprastu būdunaršyklė neveiks.
  5. Perkraukite įprastai.
  6. Atsisiųskite ir praskanuokite kompiuterį su Spyhunter, Hitman Pro ar kitą antispyware programą ir pašalinkite Attentive Antivirus.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą kaip pašalinti Attentive Antivirus:

Įrankiai Attentive Antivirus automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Attentive Antivirus ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Attentive Antivirus pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from Attentive Antivirus
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 16, 2013 16:45, balandžio 10, 2014 17:07
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *