Astromenda Search - Kaip pašalinti

Astromenda Search – tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali užkrėsti Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome interneto naršykles.Jei jūsų namų tinklapis buvo pakeistas į Astromenda.com, tai ženklas jog kompiuteris yra užkrėstas Astromenda Search naršyklės užgrobėju. Jokiais būdais nenaudokite Astromenda.com paieškos sistemos – ja paprasčiausiai negalima pasitikėti. Ieškodami tam tikrų raktinių žodžių per šią paieškos sistemą jūs būsite nukreipti į trečiųjų šalių tinklapius, kurie gali būti kenksmingi ir pridaryti žalos jūsų kompiuteriui. Taip pat, dauguma šios paieškos sistemos pateikiamų rezultatų yra abejotini, kadangi Astromenda Search reklamuoja ir pastoviai pateikia nuorodas į savo sponsorių tinklapius. Astromenda Search taip pat darbuojasi ir kaip reklaminis kenkėjas. Naršant internete jums bus pastoviai rodomos pop-up tipo reklamos, kurių taip pat nerekomenduojame spausti, kadangi tai padarius būsite nedelsiant peradresuotas į trečiosios šalies tinklapį, kuris gali būti kenksmingas.

Astromenda

Nors tai ir nėra pavojingas virusas, kuris gali pridaryti rimtų problemų jūsų kompiuteriui pats, Astromenda Search gali privesti jus prie daug rimtesnių internetinio saugumo problemų. Dėl šios priežasties, kuo greičiau pašalinsite šį naršyklės užgrobėją, tuo mažiau rizikuosite. Tuo tarpu kuo ilgiau lauksite, tuo didesnė tikimybė, jog į jūsų kompiuterį jums net nežinant bus įrašyta kitų kenkėjiškų programų. Jei neatsimenta jog būtumėte įrašinėjęs Astromenda Search į savo kompiuterį, ji greičiausiai buvo slaptai įrašyta kartu su kita programine įranga. Norint išvengti tokių atsitikimų ateityje, jums reikėtų būti labai atsargiems instaliuojant programinę įrangą, kurią nemokamai parisiuntėte iš abejotinos reputacijos tinklapio. Nepraleiskite nė vieno instaliacijos žingsnio ir viską atidžiai perskaitykite. Jei yra galimybė, pasirinkite “custom” arba “advanced” instaliacijos tipą – tokiu būdu galėsite matyti visus įmanomus pasirinkimo variantus. Tokiu atveju jei jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas, patartume jį praskenuoti su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. JI automatiškai aptiks ir pašalins virusą. Jei nenorite naudoti jokios papildomos programinės įrangos, galite viską atlikti rankiniu būdu, tiesiog sekite žemiau pateiktus nuoseklius nurodymus.

Išinstaliuokite Astromenda Search komponentus iš Control Panel

  • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
    Control panel
  • Programų sąraše ieškokite Astromenda Search arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
    Remove toolbars
    Uninstall
  • Uždarykite Control Panel langą.

Kaip pašalinti Astromenda Search virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite Astromenda Search iš sąrašo.

Kaip pašalinti Astromenda Search virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti Astromenda Search virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti Astromenda Search virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

 

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Astromenda Search ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Astromenda Search ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-astromenda-com-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.