Antivirus Security Pro 2014 - Kaip pašalinti

Antivirus Security Pro 2014

Antivirus Security Pro 2014 tai netikra antivirusinė programa, kur gali būti instaliuojama į kompiuterius vartotojams nežinant, Trojanų pagalba. Programa bando įtikinti vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir priversti juos įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją. Iš tiesų tai tik dar vienas būdas išvilioti vartotojų pinigus.

Vos patekus į kompiuterį, programa rodo netikrus saugumo pranešimus įspėjančius apie įvairius virusus. Antivirus Security Pro 2014 taip pat imituoja, jog skanuoja jūsų kompiuterį, kaskart jums perkrovus sistemą. Už poros minučių programa parodo infekcijų sąrašą ir rekomenduoja įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją ir jas pašalinti.

Virusas taip pat gali blokuoti jūsų kompiuteryje esančias programas. Atminkite, kad tai yra netikra programa, kuri tik siekia išvilioti iš jūsų pinigų. Mes rekomenduojame pašalinti Antivirus Security Pro 2014 vos pastebėjus pirmus ženklus apie šios programos egzostavimą. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Nepamiškite įsigyti naujausią programos versiją tam, kad galėtumėte pašalinti visas infekcijas.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Antivirus Security Pro 2014 pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.