Antivirus Security Pro 2014 - Kaip Pašalinti

Parašė         vasario 21, 2014 17:11          0
 

Antivirus Security Pro 2014 tai netikra antivirusinė programa, kur gali būti instaliuojama į kompiuterius vartotojams nežinant, Trojanų pagalba. Programa bando įtikinti vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir priversti juos įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją. Iš tiesų tai tik dar vienas būdas išvilioti vartotojų pinigus.

Vos patekus į kompiuterį, programa rodo netikrus saugumo pranešimus įspėjančius apie įvairius virusus. Antivirus Security Pro 2014 taip pat imituoja, jog skanuoja jūsų kompiuterį, kaskart jums perkrovus sistemą. Už poros minučių programa parodo infekcijų sąrašą ir rekomenduoja įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją ir jas pašalinti.

Virusas taip pat gali blokuoti jūsų kompiuteryje esančias programas. Atminkite, kad tai yra netikra programa, kuri tik siekia išvilioti iš jūsų pinigų. Mes rekomenduojame pašalinti Antivirus Security Pro 2014 vos pastebėjus pirmus ženklus apie šios programos egzostavimą. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Nepamiškite įsigyti naujausią programos versiją tam, kad galėtumėte pašalinti visas infekcijas.

Įrankiai Antivirus Security Pro 2014 automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Antivirus Security Pro 2014 pašalinimas

 
       
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

vasario 21, 2014 15:05, vasario 21, 2014 17:11
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Antivirus Security Pro 2014 faktai
Tipas: Netikri antivirusai