Antivirus Security Pro - Kaip pašalinti

Antivirus Security Pro

Antivirus Security Pro tai netikra antivirusinė programa, siekianti išvilioti pinigus iš nepatyrusių kompiuterių vartotojų. Programa priklauso vienai didžiausių netikrų antivirusinių programų šeimai – WinWebSec. Ji imituoja, kad yra patikima kompiuterio apsaugos programa, nors iš tiesų neturi jokių naudingų funkcijų. Programą platina trojanai ir tai reiškia, kad vartotojai nepastebės šios programos kol ji pilnai neįsitvirtins kompiuteryje. Antivirus Security Pro teigia, kad jūsų kompiuteris yra infekuotas ir siūlo įsigyti pilną programos versiją ir pašalinti aptiktus virusus.

Vos patekusios į kompiuterį, netikros antivirusinės programos pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus taip, kad būtų paleidžiamos kiekvieną kartą kai kompiuteris yra perkraunamas. Lygiai taip pat elgiasi ir Antivirus Security Pro. Tuomet, programa paleidžia skanerį ir kelias minutes imituoja, jog ieško infekcijų. Tai trunka taip trumai, kad per tokį laiką neįmanoma aptikti jokių virusų. Antivirus Security Pro parodo netikrus skanavimo rezultatus ir teigia, jog jūsų kompiuteris yra labai prastos būklės dėl gausybės egzistuojančių virusų.

Programa taip pat pradeda rodyti netikrus pranešimus apie problemas jūsų kompiuteryje tam, kad tik sustiprintų jausmą, jog jūsų kompiuteris yra pavojuje. Stai keli pranešimai. Kuriuos galite išvysti savo kompiuterio ekrane, vos tik Antivirus Security Pro infeluosis į jūsų sistemą:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats.

Warning! Infected file detected
Location: File System
Suspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Warning! Infected file detected
Location: File System
Suspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Neapsigaukite ir pašalinkite Antivirus Security Pro vos tik pastebėję šia programą. Jei turite kitą paskyrą, praskanuokite kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui,  Spyhunter. Jei galesite paleisti pilną skanavimą, virusas bus pašalintas. Tokios situacijos yra labai gera priežastis, kodėl verta turėti daugiau nei vieną paskyrą. Jei tai nepavyks, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais.

1. Perkraukite kompiuterį, kol jis kraunasi kelis kartus paspauskite F8.
2. Pasirinkite Safe Mode with Networking
3. Start->Run, įveskite https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Išsaugokite failą ir prisiminkite kur išsaugojote. Perkraukite kompiuterį įprastai.
4. Pervadinkite Spyhunter instaliavimo failą iš .exe į .com ir paleiskite.
5. Instaliuokite ir praskanuokite su SpyhunterHitman ProMalwarebytes Anti-Malware ar kita antikenkėjiška programa. Vadovaukitės nurodymais.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Antivirus Security Pro pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-antivirus-security-pro

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.