Antivirus Security Pro - Kaip Pašalinti?

 

Antivirus Security Pro tai netikra antivirusinė programa, siekianti išvilioti pinigus iš nepatyrusių kompiuterių vartotojų. Programa priklauso vienai didžiausių netikrų antivirusinių programų šeimai – WinWebSec. Ji imituoja, kad yra patikima kompiuterio apsaugos programa, nors iš tiesų neturi jokių naudingų funkcijų. Programą platina trojanai ir tai reiškia, kad vartotojai nepastebės šios programos kol ji pilnai neįsitvirtins kompiuteryje. Antivirus Security Pro teigia, kad jūsų kompiuteris yra infekuotas ir siūlo įsigyti pilną programos versiją ir pašalinti aptiktus virusus.

Vos patekusios į kompiuterį, netikros antivirusinės programos pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus taip, kad būtų paleidžiamos kiekvieną kartą kai kompiuteris yra perkraunamas. Lygiai taip pat elgiasi ir Antivirus Security Pro. Tuomet, programa paleidžia skanerį ir kelias minutes imituoja, jog ieško infekcijų. Tai trunka taip trumai, kad per tokį laiką neįmanoma aptikti jokių virusų. Antivirus Security Pro parodo netikrus skanavimo rezultatus ir teigia, jog jūsų kompiuteris yra labai prastos būklės dėl gausybės egzistuojančių virusų.

Programa taip pat pradeda rodyti netikrus pranešimus apie problemas jūsų kompiuteryje tam, kad tik sustiprintų jausmą, jog jūsų kompiuteris yra pavojuje. Stai keli pranešimai. Kuriuos galite išvysti savo kompiuterio ekrane, vos tik Antivirus Security Pro infeluosis į jūsų sistemą:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats.

Warning! Infected file detected
Location: File System
Suspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Warning! Infected file detected
Location: File System
Suspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Neapsigaukite ir pašalinkite Antivirus Security Pro vos tik pastebėję šia programą. Jei turite kitą paskyrą, praskanuokite kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui,  Spyhunter. Jei galesite paleisti pilną skanavimą, virusas bus pašalintas. Tokios situacijos yra labai gera priežastis, kodėl verta turėti daugiau nei vieną paskyrą. Jei tai nepavyks, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais.

1. Perkraukite kompiuterį, kol jis kraunasi kelis kartus paspauskite F8.
2. Pasirinkite Safe Mode with Networking
3. Start->Run, įveskite http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Išsaugokite failą ir prisiminkite kur išsaugojote. Perkraukite kompiuterį įprastai.
4. Pervadinkite Spyhunter instaliavimo failą iš .exe į .com ir paleiskite.
5. Instaliuokite ir praskanuokite su SpyhunterHitman ProMalwarebytes Anti-Malware ar kita antikenkėjiška programa. Vadovaukitės nurodymais.

Įrankiai Antivirus Security Pro automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Antivirus Security Pro pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
Registro įrašai:
 

Antivirus Security Pro ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 4, 2013 15:46, kovo 25, 2014 15:20
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *