Allmyweb.com Virusas - Kaip pašalinti

Allmyweb.com Virusas

Allmyweb.com virusas paprastai yra platinamas kartu su nemokamomis programomis, kurias galima atsisiųsti iš interneto. Tai naršyklės užgrobėjas, kuris prideda AllMyWeb įrankių juostą ir pakeičia pradžios ir paieškos puslapius į allmyweb.com.

Programa yra klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama, dėl to, kad ji instaliuojasi be kompiuterių vartotojų žinios ir trukdo normaliam naršymui internete. Pagrindinis Allmyweb.com viruso tikslas – reklamuoti įvairius komercinius puslapius.

Šis naršyklės užgrobėjas dažnai instaliuojamas kartu su nemokamomis programomis. Jis taip pat gali būti instaliuotas, jei neseniai siuntėtės kokias nors programas iš CNET, BrotherSoft, Softonic ar kitų populiarių puslapių.

Vartotojai turėtų būti atsargesni kaskart instaliuodami naują programą, net jei ji yra gerai žinoma. Kartais vartotojai sutinka pakeisti pradžios puslapį ar instaliuoti papildomas programas, sutikdami su programos Sąlygomis ir Nuostatais prieš tai jų neperskaitę. Norėdami pašalinti Allmyweb.com virusą, sekite instrukcijas pateiktas žemiau.

Eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su Allmyweb.com virusu. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Kaip pašalinti Allmyweb.com virusą iš Internet Explorer (senesnės versijos):

1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
3. Pašalinkite Allmyweb.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Allmyweb.com virusą iš IE11

1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
2. Pasirinkite Search Providers;
3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

Kaip pašalinti Allmyweb.com virusą iš Mozilla Firefox:

1. URL laukelyje įveskite „about:config“. Atsidarys Nustatymų puslapis
2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
5. Paieškos laukelyje įveskite „browser.newtab.url“. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
6. Jei nustatymai pasikeičia, o praskanavus su antispyware programomis, nerandama jokių infekcijų: uždarykite Firefox, atidarykite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paiškos laukelyje įveskite user.js. Jei pavyko surasti šį failą, pervadinkite jį ir paleiskite Firefox dar kartą. Jūs turėsite dar kartą atlikti aukščiau esančius žingsnius.

Kaip pašalinti Allmyweb.com virusą iš Google Chrome

1. Paspauskite ant ikonos su 3 horizontaliomis linijomis, esančios naršyklės įrankų juostoje;
2. Pasirinkite Settings;
3. Pažymėkite Basics ->Manage Search engines;
4. Pašalinkite nereikalingus paieškos puslapius;
5. Eikite atgal į Nustatymus (Settings). Pasirinkite ‘Open blank page’ (taip pat galite pašalinti visus nepageidaujamus puslapius);
6. Jei naujo lango puslapis (New Tab) yra užgrobtas, turėsite praskanuoti kompiuterį su antispyware programa arba naudoti New Tab Redirect plėtinį.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Allmyweb Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Allmyweb Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Allmyweb.com Virusas pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-allmyweb-com-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.